دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ,16 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۶
کمبود زیرساخت های فرهنگی مانعی بزرگ بر سر راه پیشرفت روستاهای کنارک
 
فرماندار کنارک گفت: توسعه و پیشرفت روستاها بدون توجه به زیرساخت های فرهنگی امکان پذیر نیست و این خلا بزرگی است که امروز در روستاهای کنارک و جنوب استان حاکم می باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران حمیدالدین یوسفی صبح امروز در دیدار با اعضای شورای اسلامی روستای ساحلی پزم تیاب کنارک افزود:بندر پزم تیاب یکی از نقاط مهم و استراتژیک، گردشگری و صید و صیادی در استان سیستان و بلوچستان است و باید تمامی دستگاههای اجرای شهرستان کنارک جهت شناسایی و رفع مشکلات پیش روی شهرستان بسیج شوند.

وی با اشاره به لزوم راه اندازی صندوق توسعه روستای پزم تاکید کرد: پشتوانه مردم و اتحاد آنها در روستاهای هدف گردشگری نمادی از توسعه فرهنگی و پیشرفت و آبادانی است.

فرماندار کنارک با بیان ظرفیت ها و مشکلات روستاهای کنارک ادامه داد: کشاورزی و صیادی نقطه قوت این روستاها در میان مردم بومی می شود و هرگونه تلاشی برای سهولت در صیادی و کشاورزی باعث توسعه منطقه می شود.

وی با اشاره به نقش بی بدیل توسعه در کار و تلاش مردمی خاطرنشان کرد: پیشرفت و توسعه همه جانبه حاصل یکدلی در هماهنگی توام با استفاده از ابزار روز دنیا به دست می آید و مسئولان باید تامین کننده نیاز مردم در آماده سازی زیرساخت ها باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۸۸


ارسال