دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۸ ,16 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۸
توزیع استاندارد سوخت عاملی برای حفظ منابع ملی و جلوگیری از قاچاق
 
رئیس اداره استاندارد چابهار گفت: توزیع استاندارد سوخت در جایگاههای توزیع سوخت چابهار عامل مهمی برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم و کاهش قاچاق می باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران ناصر جدگال در بازدید مشترک معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه چابهار، ریاست تعزیرات حکومتی، ریاست کالا و قاچاق، نماینده شرکت نفت شهرستان از محل جایگاههای توزیع سوخت منطقه آزاد، شیلات و پایانه افزود: بازرسی از جایگاه های سوخت از قبیل عدم هوا دهی در حین سوخت رسانی به خودروها و یا تنظیم فشار جایگاه های سوخت در بازه های زمانی مختلف انجام می شود.

وی با اشاره به استاندارد سازی توزیع سوخت ادامه داد: نظارت بر استانداردهای شهری بر عهده این ارگان می باشد چه در حوزه توزیع سوخت و چه در زمینه خرید و فروش کالا به لحاظ وزنی بازرسان این اداره همواره مدافع حقوق مردم می باشند.

رئیس اداره استاندارد چابهار ادامه داد: با توجه به افزایش نظارت ها بر مبارزه با قاچاق سوخت در کشور می طلبد تا استاندارد سازی در جایگاه های عرضه سوخت چند برابر شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مبارزه با قاچاق سوخت و جلوگیری از دست رفتن سرمایه های ملی اولویت اصلی ارگان های و سازمان ها قرار دارد با هر گونه کم فروشی در جایگاه های عرضه سوخت برخورد می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۸۹


ارسال