سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۵
احتمال عرضه بسته الحاقی جدید بازی Red Dead Redemption 2
 
یکی از کاربران Reddit اخیرا خبر از عرضه بسته‌الحاقی جدیدی برای عنوان Red Dead Redemption 2 داد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، یک سال از انتشار بازی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد و با وجود انتشار عناوین متعدد، هنوز هم این بازی جزو عناوین بسیار پرطرفدار است هرچند این بازی هم مانند سایر عناوین راک استار به راحتی توسط گیمرها کنار گذاشته نخواهد شد. بخش آنلاین این بازی همچنان از پزطرفدارترین عناوین آنلاین به حساب می‌آید و شرکت راک استار نیز دائما برای این بخش از بازی و داستان اصلی بازی بروزرسانی یا بسته الحاقی منتشر می‌کند.
یکی از شایعاتی که درباره این بازی بسیار قوی است و باعث شد در فضای مجازی بسیار حاشیه‌ساز شود، مربوط به عرضه بازی برای پلتفرم کامپیوتر می‌شود. اما به تازگی شایعه‌ای درباره این بازی منتشر شده است که بسیار حاشیه‌سازتر و جذاب‌تر از شایعه عرضه بازی برای پلتفرم کامپیوتر است. این شابعه توسط کسی منتشر شد که در شبکه اجتماعی رددیت ادعا می‌کند با شرکت راک استار در ارتبط است. او اعلام کرد: برای بخش تک نفره بازی RDR 2 قرار است یک بسته الحاقی منتشر شود که حالت Undead Nightmare را به بازی اضافه خواهد کرد. در این بخش قرار است گیمر به جای مقابله با زامبی‌ها باید با موجودات فضایی در غرب مبارزه کند.
او اظهار داشت این بسته‌الحاقی ابتدا قرار بوده است در نسخه remake عنوان Red Dead Redemption وجود داشته باشد اما از آنجایی که این نسخه هرگز ساخته نشد، شرکت راک استار قصد دارد آن را در قالب بسته‌الحاقی برای نسخه دوم این بازی عرضه کند. در این بسته الحاقی نقشه‌‎ای جدید، دیالوگ‌هایی جدید و برخی موارد جزئی جدید به بازی اضافه خواهد شد.
ادعای او به اینجا ختم نشد و وی حتی تاریخ حدودی عرضه این بسته الحاقی را نیز اعلام کرد، به گفته او قرار است این بسته در اوایل سال آینده توسط شرکت راک استار منتشر شود. با این حال ادعای او هنوز توسط راک استار تایید نشده است و باید تا زمان اعلام قطعی راک استار صبر کرد.
انتهی پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۱۹۵


ارسال