يکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸ ,26 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴
ایجاد کلوپ ورزش های آبی چابهار در دستور کار سازمان میراث فرهنگی کشور
 
رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: ایجاد کلوپ ورزش های آبی در سواحل چابهار تاثیر چند برابری در جذب سرمایه گذار و گردشگر خواهد داشت و می تواند عامل رونق اقتصادی در صنعت توریسم باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران علی اصغر مونسان در نشست با هیئت مدیره منطقه آزاد چابهار بیان کرد: منطقه آزاد چابهار ظرفیت‌های خوبی دارد و باید بتوانیم از این ظرفیت‌ها به نحو مطلوب استفاده کنیم بزرگ‌ترین مزیت چابهار دریا و ساحل بی‌نظیر آن است؛ لذا پروژه‌هایی را باید اجرا کرد که گردشگر برای سفر به چابهار تمایل پیدا کند و مدت حضور گردشگر در چابهار افزایش یابد.

وی با تاکید بر انجام پروژه های جاذب گردشگری دریایی گفت: کلوپ ورزش‌های آبی یکی از پروژه‌های جاذب گردشگر است که می تواند در منطقه آزاد چابهار احداث شود ضمن این‌که وجود کوه‌های مریخی نیز یکی دیگر از ظرفیت‌های بی‌نظیر در چابهار است و باید بتوانیم از این ظرفیت به خوبی استفاده کنیم.

در سفر گذشته علی اصغر مونسان به منطقه آزاد چابهار مقرر شد با مشارکت سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و منطقه آزاد چابهار، سه کمپ و کلوپ دریایی، روستای دَرَک، ساحل خلیج تیس و کمپ کوه‌های مینیاتوری به صورت ویژه کار شوند که در نشست روز گذشته نیز این سه طرح مورد بررسی گرفت.

وی با اشاره به اهمیت رونق صنعت گردشگری و نقش آن در درآمدزایی و ایجاد اشتغال تاکید کرذ: خوشبختانه در حوزه گردشگری سیستان و بلوچستان شاهد یک تغییر نگاه هستیم.

مونسان خاطرنشان کرد: شهرها و مناطق مختلف استان سیستان و بلوچستان در حوزه گردشگری ظرفیت‌های متنوعی دارند و در این میان چابهار با بهره‌مندی از ظرفیت مهمی به نام دریا از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۲۲۴


ارسال