يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷
مردم شهرستان ایرانشهر هشدار های مدیریت بحران را جدی بگیرند
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: با توجه به بارش‌های رگباری باران همراه با تند باد در این فصل از سال مردم هشدار های مدیریت بحران را جدی بگیرند.
به گزارش عصر هامون، به نقل از پهره، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: بر اثر تند باد و باران های رگباری در دو هفته اخیر خسارت هایی به بخش های کشاورزی، آب و فاضلاب، برق، راه و تاسیسات ادارات و شهرداری ایرانشهر وارد شده است که کارشناسان در حال برآورد خسارت هستند.
وی با بیان اینکه سامانه طوفان و باران همچنان در منطقه فعال است اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم که حادثه خبر نمی‌کند و هرلحظه ممکن است که با یک بارندگی مختصر سیلابی راه بیفتد که خسارت‌های مالی و خدای ‌ناکرده خسارت جانی در پی داشته باشد.
وی تاکید کرد : مردم خصوصاً دامداران از تجمع در مسیل‌ها، آبراهه‌ها و رودخانه‌ها جداً بپرهیزند سیل صرفاً در مناطقی که باران می آید اتفاق نمی‌افتد و چه‌بسا منطقه‌ای که بدون بارش، تحت تأثیر بارش نواحی دیگر، دچار سیلاب شود.
همچنین رئیس اداره مسکن و شهرسازی ايرانشهر هم از باز بودن تمامی محور های مواصلاتی این شهرستان خبر داد و گفت: دیشب محور ایرانشهر به خاش در محدوده حوزه دامن بر اثر ریزش کوه ساعتی مسدود شده بود که با تلاش راهداران بازگشایی شده و تردد صورت می گیرد.
خدارحم سارانی از رانندگان خواست در موقع بارش باران خصوصا در مناطق کوهستانی با احتیاط تردد کنند.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۲۲۶


ارسال