سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴
دومین آزمایش عنوان Ghost Recon Breakpoint
 
شرکت یوبیسافت در حال انجام آزمایش فنی دوم بازی Ghost Recon Breakpoint است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از عنوان بسیار محبوب شرکت یوبیسافت بازی Ghost Recon Breakpoint است که از زمان معرفی، توانست نظر بسیاری از کاربران را جلب خود کند. اما یکی از عناوینی که در حال حاضر جزو جدیدترین عناوین این شرکت به حساب می‌آید، بازی Wildlands است این بازی در حال حاضر از پشتیبانی بسیار خوب شرکت یوبیسافت برخوردار است و شرکت یوبیسافت به صورت مستمر برای این بازی بسته الحاقی و یا بروزرسانی جدید منتشر می‌کند. با این وجود بسیاری از گیمرها هنگامی که خبر عرضه عنوان Ghost Recon Breakpoint در سال آینده را شنیدند تصمیم گرفتند منتظر عرضه این بازی باشند تا ابنکه بروزرسانی‌های بازی Wildlands را دریافت کنند.
این بازی هنوز به آزمایش فنی رسمی نرسیده است و صرفا در حال آماده سازی و گذراندن اولین آزمایشات است. این مجموعه از بایز به دلیل داشتن سابقه خوب توانسته است تاکنون فروش بسیار بالایی داشته باشد و وجود نام Ghost Recon در هر نسخه‌ای باعث فروش بسیار خوب آن خواهد شد. قرار است تست فنی دوم و احتمالا نهایی این بازی در بازه ۲۵ تا ۲۹ ژانویه انجام شود که برای شرکت یوبیسافت بسیار مهم خواهد بود چرا که قرار است بخش آنلاین این بازی مورد آزمایش قرار گیرد و در صورت شکست خوردن بازی مذکور در این آزمایش، شرکت یوبیسافت باید زمان عرضه بازی را به تاخیر طولانی مدتی بیاندازد.
همچنین این شرکت در حال کار روی هوش مصنوعی خاصی است که بین شخصیت‌های بازی ارتباط برقرار می‌کند. بازی Ghost Recon Breakpoint در صورت قبول شدن تمامی آزمایشات، در تاریخ ۵ سپتامبر برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر منتشر شود. اطلاعات بسیار زیادی از این بازی منتشر نشده است، اما طبق اطلاعاتی از نسخه‌های قبلی این مجموعه در دسترس است می‌توان دریافت که احتمالا قرار است در سبکی تکراری اما با داستانی جدید ساخته شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۳۱۸


ارسال