يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱
وضعیت بد بزرگ‌ترین سازنده عناوین انحصاری پلی استیشن
 
برخی از کارکنان شرکت ناتی داگ اعلام کردند این شرکت در وضعیت بسیار بدی قرار دارد و رو به ورشکستگی است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی گزارشی از سوی شرکت ناتی داگ منتشر شده است که خبر از وضعیت بد این استودیو می‌دهد، شرایط بد کار در این استودیو می‌دهد. ظاهرا کارکنان این استودیو در شرایط خاص و ساعت‌هایی طولانی کار خود را انجام ‌می‌دهند تا استودیو به اهداف خود برسد، این اتفاق به دلیل بد بودن وضعیت مالی استودیو است که باعث شده استودیو ناتی داگ نتواند نیروی جدید استخدام کند و مجبور است از تمام توان کارکنان خود استفاده کند تا این کمبود بودجه جبران شود.
وضعیت بد در استودیوهای ساخت بازی فقط به شرکت ناتی داگ ختم نمی‌شود و بسیاری از شرکت‌ها بزرگ ساخت بازی در وضعیت بسیار بدی به سر می‌برند. یکی از کارکنان استودیو ناتی داگ در این باره می‌گوید: برخی از کارمندان این شرکت در بازه سه تا شش ماه گذشته بیش از ۷۰ ساعت اضافه کاری انجام داده‌اند که قطعا به سلامت آن‌ها آسیب خواهد زد از طرفی هم باعث می‌شود کیفیت کار تولید شده نیز پاببن بیاید.
این شرایط باعث سقوط رتبه شرکت ناتی داگ خواهد شد و فشار مدیران این استودیو به کارکنان آن برای سرعت بخشیدن به مراحل ساخت بازی، قطعا باعث کاهش کیفیت بازی‌های در دست ساخت این استودیو می‌شود.‌ از طرفی هم ظاهرا شرکت ناتی داگ مدیرت خاصی ندارد و تنها در هر بخش از شرکت چند سرپرست وجود دارد که هرکدام کارهای مشابهی انجام می‌دهند و در حقیقت این شرکت به ضعف مدیریتی نیز دچار است.
کارکنان این شرکت اگر ساعت کار اعلام شده به آن‌ها را پر نکنند و نتوانند کارهایی که به آن‌ها داده شده است را نیز انجام دهند، توسط سرپرست‌های این استودیو اخراج خواهند شد. تمامی این مسائل باعث می‌شود شرکت ناتی داگ نتواند کیفیت کاری گذشته خود را داشته باشد و در صورتی که این استودیو به همین وضع باقی بماند احتمال ورشکستگی آن وجود دارد؛ از آنجایی که بیشتر عناوین انحصاری کنسول‌های شرکت سونی توسط این استودیو ساخته می‌شوند، با ورشکستگی آن احتمالا سونی دچار فقدان بازی شدیدی خواهد شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۳۲۱


ارسال