جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۳
فرماندار ایرانشهر:
قدرت جهان امروز در دانش وآگاهی است
 
معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: قدرت جهان امروز در دانش وآگاهی است و زیر بنای فرهنگ ودانش درست از آموزش وپرورش سرچشمه می گیرد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از پهره، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور امام جمعه ، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضا در محل فرمانداری ایرانشهر برگزار شد.
معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گفت: تمامی جلسات شورای آموزش وپرورش مسئله محور باشند و اگر تصمیماتی اتخاذ می شود ضمن اجرای کمی آن ها ، کیفیت هم مد نظر قرار بگیرد.
وی با اشاره به برشمردن اهمیت دانش وآگاهی افزود: قدرت جهان امروز در دانش وآگاهی است و زیر بنای فرهنگ ودانش درست از آموزش وپرورش سرچشمه می گیرد.
فرماندار ویژه ایرانشهر اظهار داشت: دغدغه های اجتماعی جامعه وآسیب های موجود در آن، ضرورت تشکیل کمیته آسیب شناسی دانش آموزان را از اولویت های مهم برشمرد.
وی با تاکید بر اهمیت ونقش شورای آموزش وپرورش بیان داشت: اختیارات شورای آموزش و پرورش وسیع‌تر و بیشتر از خروجی فعلی آن است و باید تلاش بیشتری انجام و از ظرفیت‌های شورا به نحو مطلوب‌تری استفاده شود.
کوثری  با بیان این که در زمینه ساخت فضای آموزشی باید اقدامات موثری برداشته شود، تصریح کرد: با توجه به کمبود اعتبارات دستگاه های دولتی برای کمک به شورای آموزش و پرورش ، می توانیم از ظرفیت خیران  و مؤسسات خیریه بیشتر بهره مند شویم.
مدیر آموزش وپرورش ایرانشهر با ارائه دستور کار جلسه گفت: با توجه به افزایش آمار جمعیتی دانش آموزان در مناطق حاشیه شهر  ونبود زمین برای ساخت مدرسه  خواستار توجه بیشتر ادارات مسئول در واگذاری زمین های مورد نیاز آموزش وپرورش شد.  
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۳۳۰


ارسال