يکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ ,27 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۸
سرعت بی‌نظیر سیستم‌عامل انحصاری هوآوی در سبقت از اندروید و MacOS
 
مدیرعامل هوآوی اعلام کرده است که Hongmeng، سیستم عامل انحصاری این شرکت، از اندروید و MacOS سریع‌تر بوده و گستردگی بیشتری دارد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدتی است هوآوی از سوی دولت آمریکا تحت فشار قرار گرفته است. آمریکا به این شرکت اتهام جاسوسی برای دولت چین را وارد کرده و معتقد است به علت سیاست‌های این کشور بهتر است همه دنیا ارتباط‌های تجاری خود را با آن‌ها قطع کنند. 
اما بسیاری منتظر دیدن واکنش این شرکت در مقابل این تهدید جدید بودند. برای همه روشن است که این شرکت طعمه زیاده‌خواهی و سلطه‌جویی بی‌پایان دولت آمریکا شده است. اما هوآوی با تدبیر جدیدی که اندیشیده است در حال تبدیل این تهدید به یک فرصت بسیار مناسب است.  جدیدترین خبری که از این شرکت منتشر شده طرفداران آن را بسیار خوشحال می‌کند. سیستم‌عامل انحصاری هوآوی در حال توسعه است و به زودی در دستگاه‌های این شرکت استفاده می‌شود.
اظهارات مدیرعامل هوآوی درباره سیستم عامل انحصاری این شرکت
رن زنگفئی، بنیان‌گذار و مدیرعامل هوآوی، در مصاحبه‌ای با یکی از مجله‌های معروف فرانسوی اعلام کرده است که Hongmeng،سیستم‌عامل انحصاری این شرکت، از اندروید سریع‌تر بوده و گستردگی بیشتری در بخش نرم‌افزارها خواهد داشت. این سیستم عامل نه تنها می‌تواند در گوشی‌های هوشمند مورد استفاده قرار گیرد بلکه مودم‌ها، سوئیچ‌های شبکه، تبلت‌ها، رایانه‌ها و حتی مراکز اطلاعات نیز از آن پشتیبانی خواهند کرد.
همچنین مدیرعامل این شرکت گفت سیستم عامل HongmengOS می‌تواند سریع‌تر از MacOS باشد. به گفته این فرد میزان تاخیر پردازش سیستم‌عامل هواوی کمتر از 5ms است. همان طور که پیشتر گفتیم از این سیستم‌عامل می‌توان در دستگاه‌های مختلف استفاده کرد، این توانایی ما را به یاد سیستم عامل جایگزین اندروید یعنی Fuchsia OS میندازد.
مدیر عامل هوآوی اعلام کرد با وجود تحریم‌های آمریکا این شرکت هنوز هم دست از تلاش برای توسعه محصولاتش برنداشته است و هیچوقت این کار را نخواهد کرد. تولید سیستم‌عامل برای شرکتی به قدرتمندی هوآوی کار زیاد سختی به نظر نمی‌رسد اما استفاده از آن به صورت گسترده برای این شرکت زمان بر خواهد بود. همچنین در دنیای فناوری امروز سیستم‌عامل‌های قدرتمند تقریبا در همه دستگاه‌های هوشمند وجود دارند در نتیجه محبوب شدن یک سیستم عامل انحصاری به زمان و قدرت بالایی نیازمند است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۳۴۴


ارسال