يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۵
۲۷ باسکول چابهار در راستای حقوق کاری استاندارد سازی شدند
 
معاون مدیرکل و رئیس اداره استاندارد چابهار گفت: ۲۷ دستگاه باسکول جاده ای در شهرستان‌های چابهار و سرباز در تیر سالجاری توسط کارشناسان این اداره کل آزمون شدند.
به گزارش عصرهامون، ناصر جدگال در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: هر ساله با شروع فصل برداشت محصولات کشاورزی در منطقه سرباز، صادرات و واردات در بازارچه های مرزی و بنادر و به منظور جلوگیری از تضییع حقوق مردم آزمون های صحت عملکرد پس از تعمیر، باسکول‌ها مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی تاکید کرد: در راستای تکالیف قانونی سازمان ملی استاندارد و در جهت بررسی صحت کار باسکول ها، در سالجاری باسکول های سنگین مورد استفاده در مراکز خرید و کارخانجات در سطح ۶ شهرستان جنوبی سیستان و بلوچستان توسط آزمایشگاه اوزان انجام شد.

رئیس اداره استاندارد چابهار بابیان اینکه صاحبان باسکول های دارای نقص فنی اجازه بهره برداری از آن تا رفع مشکل را ندارند، تاکید کرد: در صورت تایید نشدن صحت کار باسکول ها، صاحبان آنها یک ماه مهلت دارند که نسبت به تعمیرات لازم و رفع معایب اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: استاندارد سازی در راستای جلوگیری از تضییع حقوق دو طرف مقابل بسیار مهم است و در جنبه دینی و شرعی بسیار حائز اهمیت است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۳۶۶


ارسال