پنجشنبه ۲۶ تير ۱۳۹۹ ,16 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۱
راز تریلر منتشر شده از بازی Halo Infinite
 
یکی از کاربران رازی که شرکت Industries 343 در تریلر عنوان Halo Infinite ایجاد کرده بود را کشف کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، در مراسم E3 امسال عناوین بسیار زیادی معرفی شدند که یکی از پرطرفدرترین عناوین معرفی شده در این مراسم؛ عنوان Halo Infinite بود، از این بازی در مراسم  E3 امسال تریلری منتشر شد که بسیار گنگ و نامفهوم بود و به عبارت کلی چیز زیادی را به گیمر نشان نمی‌داد. همچنین از این بازی گیم پلی هم منتشر نشد تا از این طریق گیمرها بتوانند حداقل به مسیر و داستان بازی پی ببرند. یکی از کاربران توییتر به تازگی پستی را منتشر کرد که بر اساس این توییت ظاهرا در تریلر نمایش داده شده از بازی Halo Infinite یک کد QR مخفی وجود داشته است.
این QR کد فقط زمان آغاز تریلر آن هم بسیار کوتاه نمایش داده خواهد شد و باعث می‌‎شود دستیار صوتی ویندوز یعنی Cortana به کار افتاده و اعلام کند: این بخشی از من است، من نمی‌دانم چرا، من نمی‌دانم چگونه، اما این من هستم. با انتشار این پیام به سرعت شرکت سازنده بازی Halo Infinite اعلام کرد که این موضوع صحت دارد و کاربر مذکور اولین فردی بوده که به راز موجود در تریلر پی برده است. سازنده این عنوان اشاره‌ای به مفهوم Cortana نکرد و ترجیح داد این موضوع هم برای کاربران رازی باقی بماند که احتمالا گیمر با انجام بازی آن را پیدا خواهد کرد.
البته چیزی که درباره این پیام واضح است به این موضوع بر می‌گردد که استودیو 343 Industries سعی دارد برخی از شایعات مربوط به بازی را حذف کند چرا که در زمان نمایش تریلر نسخه قبلی این مجموعه نیز شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد؛ همچنین این احتمال نیز وجود دارد که شرکت سازنده قصد وارد کردن یا ساخت بازی Halo Infinite را براساس الگوهایی جدید داشته باشد که به وسیله این الگوها بازی به کورتانا دسترسی پیدا کند.
تنها مطلبی که به طور دقیق از بازی Halo Infinite در دسترس است به داستان این عنوان باز می‌گردد که ظاهرا در ادامه بازی Halo 5 جریان خواهد داشت و اطلاعات بیشتری از این بازی توسط استودیو سازنده آن منتشر نشده است و باید تا زمان اعلام رسمی شرکت سازنده یا انتشار تریلری از این عنوان ماند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۴۲۷


ارسال