پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳
چهارمین كارگاه آموزشي اورژانس هوايي در ایرانشهر برگزار شد
 
چهارمین كارگاه آموزشي اورژانس هوايي در دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر برگزار شد.
به گزارش عصر هامون، به نقل از پهره، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت چهارمین كارگاه آموزشي اورژانس هوايي در ایرانشهر دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: کارگاه آموزشی اورژانس هوايي توسط سازمان اورژانس كشور با همكاري اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشكي ایرانشهر در شهرستان ایرانشهر امروز چهارشنبه ۹ مردادماه برگزار شد.
محمودرضا ناصح رییس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه اظهار کرد: این کارگاه توسط رئیس اورژانس هوایی وزارت بهداشت و تیم همراه و با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و اعضای هیات رئیسه، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه، مدیران و روسای شبکه بهداشت و درمان، کادر پرستاری، مامایی، اورژانس ۱۱۵، اتش نشانی، پلیس راهور در سالن جلسات بیمارستان ایران برگزار شد.
وی افزود: اين كارگاه با هدف آشنايي پرسنل بيمارستاني، تكنسين هاي اورژانس ۱۱۵، پلیس و اتش نشانی درخصوص مباحث ذيل برگزار شد. ۱-ضرورت و اهميت اورژانس هوايي ٢-اشنايي با كد ٣٥٠ و شرح وظايف آن ٣-اشنايي با اصول خفاظت در مواجهه با مخاطرات عمليات هليكوپتري ٤- اشنايي با سيستم مديريت ايمني (sms) ۵-كليات و آشنايي با عملكرد بالگرد ۶-آشنايي با HLO و LZO و شرح وظايف آنها ۷- اشنايي با مارشالينگ
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۴۴۶


ارسال