يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۱
رئیس امور اداری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛
لزوم آشنایی بیشتر بانوان با مشاغل دریایی و چالش های آن
 
رئیس امور اداری اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بازدید از کشتی ها موجب آشنایی با مشاغل سخت دریایی می شود، از بازدید جمعی از بانوان شاغل و همسران کارکنان این اداره کل از بخش های مختلف کشتی باری گندم خبر داد.
سیامک یگانه محلاتی در گفت وگو با عصرهامون،گفت: گستره عظیم سواحل در ایران موجب شده مشاغل زیادی در رابطه با دریا ایجاد شود که توجه بخش زیادی از اجتماع را به خود جلب کرده است.

وی با اشاره به لزوم آشنایی با مشاغل این حوزه پردغدغه عنوان کرد: معرفی بهتر این مشاغل، موجب آشنایی هرچه بیشتر با آسیب ها و چالش های موجود در آن و چاره اندیشی برای پیدا کردن راهکار مناسب و ترغیب علاقه مندان به این حوزه می شود.

وی همچنین برنامه ریزی برای بهره برداری بهتر از پتانسیل ها و ظرفیت های موجود را از دیگر نکات مهم در راستای آشنایی با مشاغل دریایی عنوان کرد و گفت: به همین منظور بازدید بانوان از بخش های مختلف برخی کشتی های پهلوگرفته در بندر چابهار انجام می شود.

یگانه محلاتی با بیان اینکه بازدید علمی بانوان شاغل اداره کل و تعدادی از همسران، از کشتی «بهداد» حامل گندم انجام شد، افزود: این کشتی به صورت کاپوتاژ از بندر امام خمینی(ره) به مقصد بندر چابهار بارگیری شده و در بندر شهید بهشتی چابهار پهلوگیری کرده است.

رئیس امور اداری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بیان کرد: در این بازدید بانوان از نزدیک با بخش های مختلف کشتی و با مشاغلی که در شناورها وجود دارد آشنا شدند و به سوالات مختلف آنها در این خصوص پاسخ داده شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۴۸۰


ارسال