دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ,10 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سازنده بازی Control اطلاعات جدیدی از این بازی را در مصاحبه خود اعلام کرد که مربوط به بخش آنلاین می‌شوند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدیر بازی Control به تازگی با شبکه IGN مصاحبه‌ای انجام داده است که این مدیر در مصاحبه خود، از راه‌اندازی حالت عکس در بازی و همچنین بخش game plus صحبت کرد. Kasurinen در مصاحبه خود اعلام کرد: این بازی قرار است ابتدا در حالت اولیه منتشر شود و بازی مذکور در حالت اولیه امکانات نسخه نهایی را نخواهد داشت. در نسخه بتا بازی خبری از حالت game plus در بازی نیست و این حالت پس از عرضه نسخه نهایی در دسترس گیمر‌ها قرار خواهد گرفت. همچنین قرار است این بخش از بازی که چند نفره است، به همراه چالش‌ها و مسابقات جدید در دسترس کاربران قرار گیرد. اما حالت عکس در بازی با انتشار نسخه بتا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
این مدیر همچنین اعلام کرد: از آنجایی که تیم سازنده ما بسیار کوچک است، باید مراحل ساخت بازی به دقت انجام شوود و کوچک‌ترین اشتباه در مراحل ساخت باعث عقب افتادن عرضه بازی خواهد شد. در بازی Control برخی اوقات هشداری به کاربر نمایش داده می‌شود که پس از مشاهده آن، کاربر باید به منطقه خاصی از بازی برود و با دشمنانی که قدرت بالاتری نسبت به سایر دشمنان دارد، مبارزه کند.
او همچنین درباره زمان گیم پلی بازی نیز صحبت کرد و گفت: این بازی بین ۱۰ تا ۲۰ ساعت گیم پلی خواهد داشت که کاربران ماهر می‌توانند در ۱۰ ساعت این بازی را به اتمام برسانند، اما گیمر‌های کم تجربه‌تر احتمالا بازی را در ۲۰ ساعت تمام خواهند کرد. بازه‌ی زمانی ۱۰ ساعتی به دلیل کم تجریه بودن در این بازی، بسیار یس منطق به نظر می‌رسد و نباید این مقدار تفاوت بین گیمر‌ها وجود داشته باشد؛ احتمالا سازنده بازی درباره گیم پلی این عنوان اشتباه می‌کند و زمان گیم پلی این بازی برای افراد کم تجربه نیز این مقدار نباشد.
اطلاعات زیادی از این بازی در دسترس نیست و گیمر‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا زمان عرضه آن صبر کنند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۵۹۹


ارسال