شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ,30 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۹
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان مطرح کرد:
رسیدگی به 13هزار پرونده تعزیراتی در سال گذشته/ "عصرهامون" واقعیت های استان را به بهترین شکل منعکس می کند
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان وبلوچستان از رسیدگی و مختومه شدن 13هزار پرونده طی سال گذشته در این استان خبر داد.
به گزارش عصرهامون، حیدر میرزایی که به مناسبت روزخبرنگار در دفتر این پایگاه خبری حاضر شده بود گفت: سال گذشته به دلیل برخی ناهماهنگی هایی که در سطح کشور انجام شد شاهد بودیم عده ای افراد سودجو و فرصت طلب دست به اقداماتی زدند که باعث ایجاد تشنج و ناآرامی در بازار شدند و در همین خصوص اداره کل تعزیرات حکومتی در سیستان وبلوچستان با تشدید نظارت ها و افزایش گشت های مشترک از صنوف مختلف، تا حد زیادی با این پدیده مقابله کرد.
 
وی افزود: پرسنل این اداره کل در تمامی شهرستان های استان در دو شیفت کاری بحث نظارت ها را انجام دادند به طوری که سال گذشته با رشد 80درصدی ورودی پرونده ها مواجه بودیم.
 
به گفته میرزایی؛ علیرغم مشکلات موجود، کمبود نیروی انسانی و بُعد مسافت ها که در سیستان وبلوچستان وجود دارد خوشبختانه سال گذشته تمامی پرونده های ورودی با عددی معادل 13هزار رسیدگی و مختومه شد.
 
وی تصریج کرد: سیستان وبلوچستان در بحث محکومیت ها و وصول جرائم نیز سال گذشته بر سکوی نخست قرار گرفت که در سایر شاخص ها نیز در جایگاه های بسیار خوبی قرار داریم.
 
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همکاری با اصحاب رسانه را یکی از اولویت های کاری یک سازمان و مدیر قلمداد کرد و افزود: پایگاه خبری عصرهامون را جزو یکی از بهترین رسانه های سطح استان می دانم که با رصد دقیق و موثق اقدام به انتشار خبر می کند.
 
وی تاکید کرد: انعکاس دقیق و صحیح اخبار و گزارشات یکی از شاخصه های مهم این پایگاه خبری است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۶۹۳


ارسال