سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ,2 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۳
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری مطرح کرد:
"عصرهامون" بهترین و برترین پایگاه خبری سیستان وبلوچستان
 
مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری سیستان وبلوچستان گفت: پایگاه خبری "عصرهامون" بهترین و برترین رسانه استان است.
به گزارش عصرهامون، فاطمه فاضلی که به مناسبت روز خبرنگار در دفتر عصرهامون حاضر شده بود ضمن تبریک این روز به خبرنگاران، نقش اصحاب رسانه در معرفی ظرفیت ها و توانمندی زنان هنرمند و صنعتگر سیستان وبلوچستان به کشور را موثر و انکارناپذیر قلمداد کرد.
 
وی افزود: بانوان سیستان وبلوچستان در عرصه های بسیار زیاد و مهمی در جامعه نقش آفرینی می کنند و در پست های کلیدی و مهم دولتی و مناصب مختلف نیز دارای جایگاه هستند که عملکرد بسیار موفق و خوبی از خود به جای گذاشته اند.
 
فاضلی با بیان بخشی از کاستی ها و نیازمندی های زنان در سیستان وبلوچستان به بیان علمکرد این دفتر پرداخت و از اصحاب رسانه درخواست کرد تا نسبت به پوشش این ویژه برنامه ها که در عمل معرفی بانوان هنرمند استان است همکاری بیشتری داشته باشند.
 
وی تاکید کرد: پایگاه خبری "عصرهامون"، بهترین و برترین پایگاه خبری سیستان وبلوچستان است که اخبار کشور و استان را به صورت آنلاین و لحظه ای و در کمال صحت و صداقت منتشر می کند.

شایان ذکر است مدیرکل دفتر بانوان و خانواده استانداری از تمامی خبرنگاران به ویژه پرسنل پایگاه خبری عصرهامون که از قلم خود در راستای اعتلای اهداف نظام مقدس اسلامی و مشکلات مردم استفاده می کنند قدردانی کرد و 17مرداد را به همه اصحاب رسانه تبریک گفت.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۷۲۰


ارسال