پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ,2 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۶
اولین اطلاعات درباره نسل بعدی نینتندو سوویچ
 
برخی از منابع آگاه، اطلاعاتی از نسل بعدی کنسول شرکت نینتندو را در فضای مجازی منتشر کردند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت نینتندو قرار است در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال جاری نسخه اقتصادی و ضعیف شده کنسول سوییچ را وارد بازار کند که طبق اعلام این سرکت قرار است Switch Lite Nintendo نام داشته باشد و با قیمت ۲۰۰ دلار در بازار جهانی عرضه شود، که در آن از نمایشگر با کیفیت HD استفاده شده است. اما به تازگی شایعه جدیدی درباره این شرکت در فضای مجازی منتشر شده که بر اساس آن قرار است شرکت نینتندو نسخه بالاتر و ارتقا یافته‌ای از کنسول سوییچ را روانه بازار کند.
هرچند از آنجایی که شرکت‌های سازنده کنسول بازی‌‌های رایانه‌ای در حال طراحی نهایی کنسول نسل بعدی خود هستند، این شرکت نیز به عنوان یکی از شرکت‌‎های بزرگ در صنعت کنسول، قطعا به فکر نسل بعدی کنسول خود است که احتمالا همین نسخه ارتقا یافته خواهد بود.
خبر ساخت کنسول قدرتمندتر توسط شرکت نینتندو، از طریق یکی از منابع حاضر در این شرکت پخش شد که احتمالا صحت داشته بشاد. همچنین این منبع موثق همچنین درباره پنل نمایشگر نسل بعدی کنسول سوییچ نیز حرف زد و گفت پنتل‌های نمایشگر شرکت نینتندو، IGZO نام خواهد داشت که ویژه این کنسول ساخته می‌شوند و کیفیتی بالاتر از کنسول‌های فعلی این شرکت خواهد داشت.
از این نمایشگرها در حال حاضر در تلویزیون‌های شارپ با کیفیت 8K استفاده شده است و باید امیدوار بود شرکت نینتندو در نسل بعدی کنسول خود از همین نمایشگر استفاده کند. شرکت نینتندو به طور رسمی فقط اعلام کرده بود که قرار است کنسول Switch Lite را در بازار عرضه کند اما با شایعه پیش آمده، احتمالا این شرکت هنگام عرضه کنسول مذکور از نسل بعدی کنسول خود نیز رونمایی کند. به هرحال باید تا زمان عرضه کنسول Switch Lite برای آگاهی از برنامه‌های شرکت نینتندو برای نسل بعدی کنسول‌ها منتظر بمانیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۷۶۱


ارسال