سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۳
فروش موفقیت آمیز عنوان محبوب FIFA 20 در اروپا
 
یکی از وب‌سایت‌های تحلیل بازی، اخیرا پرفروش‌ترین بازی‌های قاره اروپا در حوزه نسخه‌های فیزیکی را اعلام کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سال ۲۰۱۹ از نیمه گذشته است و بیشتر عناوینی که قرار بود در این سال وارد بازار شوند، عرضه شده‌اند. در سال آینده قرار است عناوین بسیار بزرگی وارد بازار شوند و سازندگان این عناوین علاوه بر عرضه بازی‌های خود برای نسل فعلی کنسول‌ها، قصد دارند عناوینی که قرار است در سال آینده عرضه شود را برای نسل بعدی کنسول‌ها نیز عرضه کنند. اما در حال حاضر نیز عناوین بسیار پرطرفداری در بازار موجود هستند که فروش بسیار خوبی داشته‌اند. همواره نسخه‌های جدید عناوین مشهور نیز به دلیل سابقه نسخه‌های قبلی، به فروش بالایی دست پیدا می‌کنند که این بار هم این اتفاق افتاده است و رتبه‌های برتر جدول عناوین پرفروش اروپا، در حال حاضر در انحصار این بازی‌ها قرار دارد.
یکی از وب سایت‌های تحلیل بازی به تازگی و با بررسی اطلاعات منتشر شده از سوی GfK Entertainment مشخص شد که عناوین FIFA 19 و New Super Mario Bros. U Deluxe پرفروش‌ترین عناوین قاره اروپا در سال جاری هستند. حضور FIFA در رتبه اول جدول پرفروش‌ها هیچ جای تعجبی ندارد چرا که این بازی در سبک شبیه سازی فوتبال است و طرفداران بسیار زیادی دارد از طرفی هم سابقه این بازی بر هیچ کس پوشیده نیست و گیمرها با مشاهده نام این عنوان، اقدام به خرید آن خواهند کرد.
اما عنوان دوم جدول فروش به مجموعه ماریو باز می‌گردد و بسیار تعجب انگیز است که این بازی توانسته باشد جزو عناوین پرفروش اروپا شود چرا که بازی مذکور ابتدا در کنسول Wii U وجود داشت و نسخه فعلی، نسخه ریمستر شده این بازی است که اصلا انتظار نمی‌رفت بتواند تا این اندازه فروش کند. پس از این عناوین نیز بازی‌های Grand Theft Auto V، Red Dead Redemption 2 ، Days Gone و Minecraft وجود دارند.
این آمار تنها به فروش نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها مربوط می‌شود و شامل نسخه‌های دیجیتالی نمی‌شوند. داده‌های آماری جدول فروش نیز به کشورهای اسپانیا، ایتالیا، انگلستان، روسیه، فرانسه و چند کشور بزرگ دیگر باز می‌گردد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۷۶۳


ارسال