دلگان الگوی وحدت شیعه و سنی است/ "عصرهامون" مصداق یک پایگاه خبری حرفه ای با ضریب نفوذ بالا

19 مرداد 1398 ساعت 8:42

فرماندار دلگان گفت: 85هزار نفر در این شهرستان زندگی می کنند که علیرغم تکثر طائفه ای و مذهبی اما الگوی وحدت شیعه و سنی در استان است.


به گزارش عصرهامون، مجتبی شجاعی که به مناسبت روز خبرنگار در محل دفتر این پایگاه خبری حاضر شده بود گفت: شهرستان دلگان با داشتن 35 هزار هکتار اراضی کشاورزی یکی از قطب های اقتصادی استان محسوب می شود.
 
وی افزود: از 35 هزار هکتار اراضی، بالغ بر 12 هزار هکتار زیر پوشش آبیاری تحت فشار قرار گرفته و با توجه به اینکه میانگین این بخش در کشور 22درصد است دلگان با پیشرفت چشمگیر 35درصدی به گفته مسئولان جهادکشاورزی رتبه نخست کشور را دارد.
 
فرماندار دلگان خاطرنشان کرد: 38درصد نخیلات استان در دلگان واقع شده و از 75هزار نفر شتر که در سطح سیستان وبلوچستان وجود دارد حدود 15 هزار نفر در این شهرستان قرار دارد که از این جهات نیز دارای رتبه برتر استان هستیم.
 
وی ادامه داد: در این شهرستان معادن غنی بسیاری وجود دارد که برخی در حال بهره برداری است و در صورت استفاده از تمام ظرفیت می توان دگرگونی چشمگیری در این شهرستان به وجود آورد.
 
شجاعی تاکید کرد: مجموعه عصرهامون مصداق یک پایگاه خبری حرفه ای در انعکاس اخبار و نمونه بارز پیشرفت و تکنولوژی و سرعت انتشار اخبار در سطح سیستان وبلوچستان است.
 
وی افزود: این پایگاه خبری با توجه به مخاطبان فعال و پویای خود ضریب نفوذ بسیار بالایی در استان و کشور دارد که این امر ناشی از فعالیت یک تیم رسانه ای حرفه ای و قوی است و امیدواریم همواره بر همان مسیر انعکاس حرفه ای و دقیق اخبار پیش برود.
 
انتهای پیام/


کد مطلب: 114769

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/114769/دلگان-الگوی-وحدت-شیعه-سنی-عصرهامون-مصداق-یک-پایگاه-خبری-حرفه-ضریب-نفوذ-بالا

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/