دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴
مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار 60 دانشجو پذیرش می‌کند
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: به منظور تربیت و تامین نیروی مورد نیاز به ویژه در مناطق محروم مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار 60 دانشجو پذیرش می‌کند.
به گزارش عصرهامون، محمود حسین بر در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: مجتمع آموزش عالی سلامت وابسته به دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر در یکسال اخیر پیگیری هایی انجام شده توسط این دانشگاه سه رشته کارشناسی در چابهار برای نخستین بار راه اندازی شد.

وی افزود: برای ارتقای سطح علمی مجتمع آموزش عالی سلامت چابهار و تبدیل آن به یک مرکز آموزشی تلاش‌های زیادی انجام شده و خوشبختانه با رایزنی و پیگیری فراوان و همچنین نظر مساعد مقام عالی وزارت و معاون آموزشی، این خواسته مهم و ارزشمند محقق شده است.
 
سرپرست شبکه بهداشت و درمان چابهار با اشاره به اینکه ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در چابهار و در پی تصویب سهمیه بومی در مجتمع آموزش عالی سلامت دراین  شهرستان تصریح کرد: سهمیه ویژه بومی در سایر رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی و در رشته پرستاری، بهداشت محیط و بهداشت عمومی برای نخستین بار در چابهار از طریق کنکور پذیرش خواهد شد.
 
وی ادامه داد: 20 نفر زن و مرد در رشته پرستاری، 20 نفر بهداشت عمومی و 20 نفر هم مهندسی بهداشت محیط پذیرش می‌شوند.
 
حسین بر گفت: متقاضیان تحصیل در رشته‌های یاد شده با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی اینترنتwww.sanjesh.org برای گزینش در رشته‌های تحصیلی مذکور اقدام کنند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان چابهار خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط ویژه چابهار در خصوص تبدیل هنرستان بهیاری به هنرستان سلامت در حال تلاش هستیم و بزودی تحولات خوبی در ارتقای شاخص های سلامت را شاهد خواهیم بود و در آینده ای نزدیک این شهرستان به قطب آموزشی جنوب استان تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۸۰۶


ارسال