پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان:
قدرت انقلاب اسلامی استکبار را به ذلت انداخته است/بصیرت رمز پیروزی در مسیر های دشوار
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه قدرت انقلاب اسلامی استکبار را به ذلت انداخته است، گفت: پیروی از دستورات ولایت فقیه چراغ راه هدایت ملت در این سال ها بوده است.
به گزارش عصر هامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا؛ صبح امروز یادواره شهدای طایفه سیاسر با حضور سردار گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در شهرستان زابل برگزار شد.
سردار گشتاسبی در ابتدای این مراسم با بیان اینکه امروز همه دشمنان در برابر عظمت انقلاب اسلامی درمانده شده اند، افزود: این مسئله به واسطه بزرگی و اخلاص امام (ره) بوجود آمد، قبل از انقلاب اسلامی ایران، کشور به دست بیگانگان اداره می شد و شاه این کشور را یک سفیر انگلیسی جا به جا می کرد که این موضوع اوج حقارت و پستی برای مسئولین آن دوران بوده است.

وی با بیان اینکه در طول چهل سال انقلاب اسلامی ایران، مردم و مسئولین بارها تلاش کرده اند که انقلاب پایدار و سر زنده نگه داشته شود، ادامه داد: پیروی از دستورات ولایت فقیه چراغ راه هدایت ملت در این سال ها بوده است.

فرمانده سپاه سلمان استانبا تاکید بر این مطلب که در گام دوم انقلاب باید مسیر ما روشن تر و هموار تر برای رویارویی برای مسیر های سخت تر باشد، گفت: با داشتن بصیرت در هر مسیری موفقیت از آن انقلاب ما خواهد بود، همه تلاش دنیای استکبار بر این بوده است که انقلاب اسلامی را به چهل سالگی نرساند چرا که در ۴۰ سال عمر کامل و پخته تر می شود بر این اساس دشمنان تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی به کار گرفته اند اما انقلابی که بنیان گذار آن امام (ره) بوده است خداوند حافظ آن خواهد بود.

وی گفت: اتفاقات اخیری که توسط دشمنان در خلیج فارس افتاد، برای امتحان قدرت انقلاب بود که در نهایت با انهدام پهپاد آمریکایی و توقیف کشتی انگلیسی به پیروزی رزمندگان اسلام منجر شد.

گشتاسبی بیان کرد: قدرت انقلاب اسلامی باعث شد تا نیروهای آمریکایی نه تنها از خلیج فارس بلکه از دریای عمان نیز عقب نشینی کنند، قدرت بازدارندگی در برابر استکبار جهانی آن چیزی است که ملت ما به آن می بالند و دشمن از این موضوع به شدت ترس دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه قدرت انقلاب اسلامی که متکی به ارزش های الهی است امروز باعث ذلت و خواری آمریکا و استکبار جهانی شده، افزود: برگزاری یادواره شهدا یادآوری بزرگی، افتخار و اخلاق شهدا است که در طول چهل سال انقلاب اسلامی برای حفظ ارزش های انقلاب اسلامی جانفشانی کردند.

علی ثمره حسینی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل در ادامه این مراسم گفت: به نمایندگی از طایفه سیاسر اعلام می کنم همانطور که در ۱۹ بهمن ۱۳۳۰ سیستان، هشت سال دفاع مقدس و در دفاع از حرم شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده ایم امروز هم آماده جانفشانی در هر جبهه و نبردی هستیم.

وی بیان کرد:  جانفشانی رزمندگان اسلام، ملت ما را بزرگ و دشمن را رسوا و خوار کرده است.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا، امام جمعه شهرستان زابل نیز پایان افزود: روز به روز به قدرت رزمندگان اسلام افزوده خواهد شد و به برکت انقلاب اسلامی کمر استکبار را خواهیم شکست.

وی ادامه داد: جنگ اقتصادی را همانند تمام جنگ های گذشته پیروز خواهیم بود و رسوایی آن برای استکبار جهانی باقی خواهد ماند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۸۲۰


ارسال