سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ,15 June 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۶
حجم بازی Control در کنسول Xbox اعلام شد
 
فروشگاه مایکروسافت استور به تازگی اطلاعات بازی Control را اعلام کرد که در این میان حجم مورد نیاز برای دریافت بازی نیز مشخص شد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، آخرین عنوان در حال ساخت توسط استودیو Remedy Entertainment عنوانی ماجراجویی و اکشن است که Control نام دارد و قرار شده تا آخر این ماه وارد بازار شود. با وجود حواشی زیادی که این بازی هنگام معرفی و اعلام سخت‌افزارهایش داشت، توانست نظر بسیاری از گیمر‌ها را جلب خود کند. سخت افزار این بازی هنگام معرفی، به قدری قدرتمند بود که می‌توان گفت شرکت سازنده تنها قصد داشت این بازی را روی کامپیوتر‌های مخصوص سطح بالا اجرا کند؛ پس از اعلام سخت افزار مورد نیاز برای اجرای این بازی در پلتفرم کامپیوتر، بسیاری از گیمر‌ها نسبت به آن واکنش نشان دادند.
شرکت Remedy Entertainment پس از واکنش کاربران، سخت افزار بازی خود را تا حد چشمگیری کاهش داد و سخت افزار این بازی در حال حاضر در سطح سایر عناوین هم رده این بازی است. پس از اعلام سخت افزار جدید این بازی، شرکت Remedy Entertainment اطلاعات جدید از آن را منتشر کرد که یکی از این اطلاعات که به تازگی پخش شده است، به حجم این بازی در کنسول Xbox باز می‌گردد.

این بازی اخیرا وارد فروشگاه مایکروسافت شده است که در این فروشگاه حجم بازی Control، نزدیک به ۳۵ گیگابایت اعلام شد. احتمالا این بازی در کنسول PS4 نیز همین حجم را داشته باشد، اما قطعا این بازی در پلتفرم کامپیوتر حجمی متفاوت با کنسول‌ها داشته باشد که هنوز توسط فروشگاه انحصاری این بازی برای پلتفرم کامپیوتر یعنی اپیک گیمز اعلام نشده است و باید تا زمان پخش اطلاعات نسخه کامپیوتر این بازی منتظر ماند.
همچنین استودیو سازنده بازی اعلام کرد گیمر‌ها نگران پایین آمدن کیفیت بازی به دلیل کاهش سخت افزار مورد نیاز آن نباشند چرا که هیچ چیز از این بازی کم یا حذف نشده است و قرار است در تمامی کنسو‌ل‌ها این بازی دارای داستان و گرافیکی یکسان باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۸۶۳


ارسال