پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
وزیر ورزش ، پرسپولیسی است یا استقلالی ؟ بررسی جنجال بزرگ ورزش ایران!
 
شایعه استقلالی بودن یا پرسپولیسی بودن وزیر ورزش از همان ابتدا مورد بحث جامعه فوتبال بود و این موضوع جنجال‌های زیادی را ایجاد کرده است.
به گزارش عصر هامون؛ باتوجه به قهرمانی‌های پرسپولیس در سه سال گذشته و خرید متعدد باشگاه استقلال یکی از بحث‌هایی که همیشه در محافل ورزشی مطرح شده است، استقلالی یا پرسپولیسی بودن وزیر ورزش است. در کنار قهرمانی‌های پرسپولیس، خالی شدن استقلال از ستاره‌های فصل قبل و نداشتن ثبات در این تیم در طول چند فصل گذشته به این شایعات دامن زد.این در حالی است که طرفدران پرسپولیس هم ادعا می‌کنند که چون باشگاه محبوب‌شان خریدهای متعددی را انجام نمی‌دهد، وزیر طرفدار استقلال است.
در این بین، امیرحسین اسفندیار، کاپیتان تیم ملی جوانان والیبال ایران که به تازگی همراه تیم ملی جوانان، قهرمان جهان شده است و خودش هم طرفدار استقلال است در جدیدترین اتهام پرسپولیسی بودن به وزیر ورزش می گوید:
«اگر وزیر ورزش پشت تیم ما بود،هیچ وقت نمی گفت “صندلی ما را بگیرید، علیپور را نه”.اگر وزیر استقلالی بود شرایطمان فرق می‌کرد.»
از سوی دیگر هواداران پرسپولیس می گویند:
وقتی وزیر ورزش برای استقلالی شدن مرتضی تبریزی شخصا اقدام می کند یا اینکه وقتی می بینیم در روزهای اخیر استقلالی ها به راحتی بازیکن می خرند اما پرسپولیسی ها حتی نمی توانند یک مهاجم جذب کنند دیگر استقلالی ها با چه رویی وزیر ورزش را پرسپولیسی می دانند.
در حقیقت باید گفت جدای از این بحث های هواداری، وزیر ورزش حتی اکرهم بخواهد نمی تواند از یک تیم حمایت کند چرا که یکی از شرایط تداوم حضور او در پست وزارت ورزش ، موفقیت تمامی ارکان زیر مجموعه ی وزارت است، نه فقط یک تیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۸۷۰


ارسال