شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۲
بازدید مسئولان از دفتر پایگاه خبری عصرهامون
 
جمعی از مسئولان استانی به مناسبت روز خبرنگار از دفتر پایگاه خبری عصرهامون بازدید و از خبرنگاران این مجموعه تقدیر به عمل آوردند.
به گزارش عصرهامون، فرا رسیدن «روز خبرنگار» فرصتی است تا همه ساله شماری از مدیران و مسئولان استان سیستان و بلوچستان در پایگاه خبری تحلیلی عصرهامون حضور یابند و ضمن تبریک روز خبرنگار در جریان چگونگی چرخه تولید و انتشار خبر در این رسانه قرار گیرند و با فعالان عرصه رسانه به گپ و گفت بنشینند و از تلاش های یکساله آنان در پوشش اخبار و اطلاع رسانی استان خود ارج گذاری کنند.

از چند روز مانده به روز خبرنگار و حتی روزهای کاری پس از ۱۷ مرداد ماه که امسال مصادف با روز پنجشنبه شد مسئولان حوزه های مختلف در دفتر این پایگاه خبری حضور یافتند و از زحمات آنان در عرصه اطلاع رسانی قدردانی کردند.

مرتضی ذوالفقاری، معاون توسعه مدیریت و منابع دامپزشکی و سودابه براهویی، مدیر روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان از جمله افرادی بودند که به مناسبت روز خبرنگار برای بازدید از این پایگاه خبری وقت گذاشتند.
 

به گفته این مسئولان پایگاه خبری عصرهامون و خبرنگاران آن در دقت و سرعت انتشار اهتمام بالایی داشته و پیگیر مطالبات مردمی هستند.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۸۷۹


ارسال