سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ,2 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرپرست فرمانداری کنارک گفت: در راستای حفظ محیط زیست و سلامت مردم جمع آوری زباله از سایت سید اباد انجام و دپوی به سایت پسماند پارگ انجام می شود.
به گزارش عصرهامون، حمید الدین یوسفی در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: سایت بازیافت پسماند پارگ به منظور اطلاع از روند اجرای فعالیت ایستگاه مورد بازدید قرار گرفته است و برای جانمایی جدید دپوی زباله تمهیدات لازم برای متولی امر لحاظ شده است.

وی در خصوص وضعیت آب شیرکن و فرایند تصفیه آب شهری تاکید کرد: رسیدن آب سالم به شهروندان از مهم ترین فعالیت های دستگاه های مرتبط شهرستان می باشد چراکه بروزرسانی و افزایش حجم در دستور کار قرار دارد.

وی در خصوص اشتغالزایی در کنارک تشریح کرد: توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی می تواند تاثیر شگرفی در اقتصاد هر منطقه ایجاد کند برای مثال تکثیر آبزیان اژدر ماهی یکی از پروژه های به صرفه در کنارک می باشد

وی در جریان طرحها و مشکلات حوزه تامین آب و منابع آب شهرستان عنوان کرد: مسائل و مشکلات با طرح های کوتاه مدت قابل حل است ولی اگر به سمتی برویم که بتوانیم حجم آب شیرین کن برای آبرسانی بیشتر به چابهار را افزایش دهیم می توان نرخ آبرسانی به مردم را به استانداردها نزدیک تر کرد.

وی در پایان در خصوص عملکرد مسئولین دستگاهها ی اجرایی کنارک در جهت خدمات رسانی مطلوب به شهروندان خاطرنشان کرد: تلاش مضاعف در جهت اجرای طرح تکریم ارباب رجوع، جلب رضایت و پاسخگویی مطلوب به مراجعین را از اولویتهای کاری ادارات باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۸۸۹


ارسال