چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۶
داستان بازی Cyberpunk 2077 مناسب بزرگسالان خواهد بود
 
یکی از مدیران شرکت CD Projekt Red اعلام کرد که داستان این بازی شامل اتفاقاتی است که در زندگی روزمره برای یک انسان بزرگسال خواهد افتاد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان Cyperpunk یکی از عناوینی بود که در مراسم E3 امسال معرفی شد با نمایش تریلری بسیار جذاب، توانست نظر بسیاری از گیمرها را جلب خود کند. از طرفی هم با اعلام شدن حضور کیانو رینوز بازیگر مشهور نقش جان ویک، تعداد طرفداران این بازی تا حد بسیار چشم‌گیری افزایش یافت. به تازگی یکی از مدیران شرکت سی دی پراجکت رد در مصاحبه خود با یکی از شبکه‌های رادیویی ، از داستان بازی Cyberpunk 2077 حرف زد.
این مدیر در مصاحبه خود اعلام کرد: هدف شرکت ما ساخت عنوانی بود که دارای داستانی مناسب افراد بزرگسال باشد و در آن به مواردی بپردازیم که افراد بزرگسال هر روزه آن‌ها را لمس می‌کنند. وی در صحبت‌های خود به این موضوع تاکید کرد که شرکت سی دی پراجکت رد هرگز با این دید که این عنوان نوعی اسباب بازی برای کودکان خواهد، آن را طراحی نکرده است و مخاطب این عنوان افراد بزرگسال خواهند بود. در این بازی سعی شده است موضوعات به صورت بسیار ساده بیان شود و گیمر برای درک هدف هر ماموریت، احتیاجی به تامل نخواهد داشت و به صورت هدف هر ماموریت را درک خواهد کرد.
همچنین مدیر شرکت سی دی پراجکت رد گفت: هر گیمر می‌تواند به شخصیت‌ها و اتفاقات بازی از منظرهای مختلف نگاه کند و در ذهن خود و پس از انجام هر ماموریت، یک شخصیت را خوب یا بد تصور کند. شخصیت اصلی داستان در تمام زمان گیم‌پلی در حال یافتن زندگی بهتر در شهر Night City است. او در انتها گفت که هدف شرکت ما ساخت عنوانی بود که با داستان جذاب خود بتواند گیمر را ساعت‌ها درگبر خود کند.
ظاهرا شرکت CD Projekt red برای طراحی داستان این عنوان زمان زیادی را صرف کرده است و انتظار دارد این عنوان یکی از عناوین موفق تاریخ بازی‌های ویدیویی باشد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۰۱


ارسال