شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان خبر داد
28 مرداد، زمان آغاز بازگشت حجاج سیستان و بلوچستانی از سرزمین وحی
 
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از آمادگی فرودگاه بین المللی زاهدان برای استقبال از زائران بیت الله الحرام خبر داد و گفت: این فرودگاه از تاریخ 28 مرداد لغایت یکم شهریورماه میزبان بازگشت حجاج سیستان و بلوچستانی از سرزمین وحی خواهد بود.
حسن اعرابی مقدم در گفت وگو با عصرهامون، گفت: در راستای استقبال از حضور حجاج اعزامی، جلسه بازگشت حجاج سيستان و بلوچستان در فرودگاه بين المللی زاهدان با حضور  معاونين عمليات هوانوردی و عمليات فرودگاهی استان، نماينده حج و زيارت استان، فرمانده پليس فرودگاه استان، جانشين سپاه فرودگاه استان، نماينده گمرک، رئيس ايستگاه هواپيمايی ايران اير، ماهان، قشم اير و آسمان، نماينده مركز بهداشت استان، نماينده فوريت هاي پزشكی استان برگزار شد.

وی افزود: این نشست ها هر سال قبل از اعزام و ورود اولین کاروان ها از استان با هدف ایجاد هماهنگی بیشتر میان دستگاه های اجرایی و برقراری سطح مطلوبی از نظم و ارائه خدمات بهتر برگزار می شود.

وی با اشاره به اعزام هزار و 658 زائر در قالب 11 کاروان از شهرهای مختلف استان و با 7 پرواز طی 4 روز از فرودگاه بین المللی زاهدان به سمت فرودگاه جده عربستان گفت: امسال حمل و نقل هوایی زائران توسط هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران انجام و پروازهای ایرباس 300 و 310 این شرکت در خدمت زائران برای انتقال به سرزمین وحی بود.

اعرابی مقدم ضمن تقدیر و تشکر از پرسنل و دست اندرکاران عملیات پروازهای حج تمتع سال جاری جهت انجام مطلوب پروازها و رضایتمندی زائران از عملیات رفت زائران تصریح کرد: فرودگاه زاهدان از تاریخ 28 مرداد لغایت یکم شهریورماه میزبان حضور هزار و 649 زائر در قالب  11 كاروان با تعداد 7 پرواز از توسط هواپيمايی جمهوري اسلامي (ایران ایر) با هواپیمای ایرباس 300 و 310 خواهد بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا در صورت ثبات و مساعد بودن شرایط جوی کلیه پروازها طبق برنامه و در ساعت مقرر، در باند فرود فرودگاه زاهدان به زمین بنشینند.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۱۱


ارسال