جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰
زمین دانشگاه نوپای فرهنگیان چابهار جانمایی شد
 
مدیر دانشگاه فرهنگیان چابهار گفت: جانمایی و آغاز عملیات تسطیح زمین دانشگاه فرهنگیان توسط امور اراضی شهرداری چابهار اجرا و به زودی به مرحله ساخت خواهد رسید.
به گزارش عصرهامون، علی رضا حسابی مقذم در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: دانشگاه فرهنگيان وظيفه تربيت معلمان، مديران و مربيان را برعهده دارد و نقش بسزايي در توانمند سازي و ارتقاي شايستگي هاي عمومي، تخصصي و حرفه اي منابع انساني دارد.

وی با اشاره به تخصیص ردیف بودجه برای این دانشگاه تاکید کرد: در ابتداي فعاليت با كمبودهايي مواجه هستيم و امیدواریم با تلاش مسئولان بتوانيم با خدمات علمي و آموزشي سهم عمده اي در تربيت نيروهاي بومي و ماندگار داشته باشيم.

مدیر دانشگاه فرهنگیان چابهار ادامه داد: در سال های گذشته دانش آموزانی که در چابهار قصد تحصیل در دانشگاه فرهنگیان را داشتند مجبور بودند که در زاهدان اقامت کنند ولی خوشبختانه از سال گذشته با اقدامات انجام شده این مهم در چابهار انجام می شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در سال گذشته دانشگاه فرهنگیان چابهار با دو کلاس درس برای ۸۰ آقا و یک کلاس برای ۳۶ خانم از مهر ماه در خود چابهار آغاز و تربیت معلم را آغاز کرده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۲۷


ارسال