يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ,5 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر عامل منطقه آزاد چابهار گفت: سلامت و بهداشت از دو بعد برای ما دارای اهمیت است یک اینکه بخشی از سند مسئولیت اجتماعی به‌عنوان مأموریت و راهبرد مهم ارتقا سطح بهداشت و دوم تاثیر بر فعالیت‌های اصلی سازمان که موثر در جذب گردشگر می باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از چهاربهاران عبدالرحیم کردی در همایش گردشگری سلامت که صبح امروز در سالن اجتماعات رسالت منطقه آزاد چابهار با حضور کادر اداری پزشکی جنوب سیستان و بلوچستان برگزار شد بیان کرد: زیرساخت‌های سلامت و درمان از مهمترین نیازمندی‌های حضور و ماندگاری سرمایه‌گذار است که به جهت برنامه‌ریزی پیشگیری بهتر از درمان توجه به بهداشت و سرمایه‌گذاری و آماده‌سازی بهداشت که به‌مراتب هزینه‌های کمتری از درمان دارد.

وی با اشاره به توسعه گردشگری در چابهار ادامه داد: در حوزه دوم هم کارهای ارزشمندی شده ازجمله آماده‌سازی زیرساخت‌های گردشگری، ازجمله شروع پروژه‌های ۹ هتل در ۲ سال گذشته انجام‌شده است.

وی ارتقا شاخص‌های درمانی و آموزش بهداشت را از اولویت‌های سازمان دانست و تاکید کرد: در راستای تعهد اجتماعی خویش قدم‌های خوبی برداشته‌شده است، شکوفایی اقتصادی و توجیه اقتصادی سرمایه گزاری حوزه گردشگری سلامت با توجه به موقعیت ویژه چابهار از اقدامات خوبی است که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر و منطقه آزاد چابهار در حال انجام است.

کردی در پایان خاطرنشان کرد: تمام توان خویش را جهت ایجاد بستر مناسب برای سرمایه گزاری و جذب منابع جهت توسعه چابهار بکار خواهیم برد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۲۸


ارسال