جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۵
امام جمعه موقت دلگان:
دولت از ظرفیت جهادگران بسیجی استفاده کند/ کشور به تفکر بسیجی نیاز دارد
 
امام جمعه موقت دلگان گفت: دولت از توان و ظرفیت جهادگران بسیجی در عرصه های مختلف استفاده کند.
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام والمسلمین حسن شیبک در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: بسیج مستضعفین در این چهل سال گذشته خدمات بیشماری در زمینه های گوناگون در مناطق مختلف کشورمان انجام داده است.

امام جمعه موقت دلگان گفت: دولت در عرصه های مختلف(سازندگی، عمرانی و...) از ظرفیت جهادگران بسیجی که در همه ماموریت ها سربلند بوده اند، استفاده کند.

وی با اشاره به خدمات جهادگران بسیجی در مناطق محروم، اضافه کرد: جهادگران بسیجی اولین افراد بوده اند که برای خدمت رسانی به محرومان استان سیستان و بلوچستان اعزام شده اند.

حجت الاسلام والمسلمین شیبک ادامه داد:امروز جهادگران بسیجی، بدون تردید ادامه‌ دهندگان راه شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستند و در همان مسیر و راه قدم میگذارند.

وی گفت: ‏همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند: اگر بسیج در دوران پس از جنگ نبود و اگر امروز هم نباشد, كمیت این انقلاب و این نظام وهمه حركتهای سازنده این كشور لنگ است.

واقعا کشور به تفکر بسیجی نیاز دارد. امام جمعه موقت دلگان خاطرنشان کرد: جهادگران بسیجی چه در دوران هشت ساله دفاع مقدس و چه اکنون که دوران سازندگی و خدمت به مردم است، پیشگام و پیشقدم بوده اند.

انتهای پیام /
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۲۹
مرجع : عصرهامون


ارسال