جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۵
​فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با عصرهامون:
رابط شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان جامعیت لازم را ندارد
 
فعال سیاسی اصلاح طلب، اعتراض به انتخاب رابط غیربومی برای شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان را حق همه گروه های اصلاح طلب دانست.
تقی رخشانی در گفتگو با عصرهامون با انتقاد از انتخاب رابط غیربومی برای شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان سیستان و بلوچستان گفت: هر چند این رابط فعالیت زیادی ندارد و معمولا کارهای هماهنگی در حد بسیار ابتدایی را انجام می دهد اما نکته ای که وجود دارد این است که نظر اکثر جامعه اصلاح طلب استان بر گزینه بومی می باشد.

وی افزود: اگر چه اصلاح طلبان ملی برای اصلاح طلبان استان ها دارای احترام هستند اما توقع این است که فردی که به عنوان رابط شورای اصلاح طلبان انتخاب می شود اولا با هماهنگی و تایید اصلاح طلبان استان باشد و در ثانی از میان گزینه ای بومی انتخاب شود که متاسفانه این دو مورد هیچکدام در این انتخاب دیده نمی شود.

عضو شورای اصلاح طلبان مستقل استان بیان کرد: این نحوه انتخاب باعث گلایه های فراوانی شده که هر کدام از فعالین اصلاح طلب به نحوی اعتراض خود را در این روزها بیان کردند.

وی در پاسخ به این سئوال که برخی رسانه های نزدیک به یکی از احزاب اصلاح طلبان وی را متهم به برنامه ریزی برای کنار زدن رابط شورای اصلاح طلبان استان کرده اند نیز بیان داشت: برای اولین بار و در گفتگو با شما در خصوص این انتخاب موضع گیری کردم و پیشتر هیچ واکنشی نشان نداده ام، این حق همگان هست که اعتراض خود را بیان کنند البته تعداد معترضین به این انتخاب در استان کم نیست.

رخشانی با تاکید بر انتخاب گزینه بومی برای شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان استان گفت: با توجه به شرایطی که وجود دارد تاکید می کنم حتما باید رابط اصلاح طلبان در سیستان و بلوچستان گزینه بومی باشد زیرا استان را بهتر می شناسد، آقای حسینی نیز فردی مورد احترام است اما از حضور ایشان مدت زیادی سپری شده و در حال حاضر ارتباطی با استان ندارند و به تبع شرایط را نمی شناسد، البته نسبت به شخص حسینی در استان نیز موضع گیری هایی وجود دارد که این انتخاب را با چالش مواجه کرده است.

وی در پایان گفت: آقای حسینی گزینه حزب اتحاد بوده و بدیهی است که سایر احزاب اصلاح طلب به این انتخاب روی خوش نشان ندهند.
 
انتتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۳۰


ارسال