يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۳
کسب رتبه 2توسط دانشگاه علمی کاربردی اندیشه نو ایرانشهر
 
رئیس مرکز دانشگاه علمی کاربردی شهرستان ایرانشهر گفت: رتبه 2 کشوری توسط دانشگاه علمی کاربردی اندیشه نو ایرانشهر کسب شد.
به گزارش عصر هامون، جمیله کریمی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: دانشگاه جامع علمی کاربردی بعد از اتمام فرایند رتبه بندی مراکز علمی کاربردی 10 مرکز برتر در سطح کشور و 26مرکز برتر، در استان سیستان و بلوچستان مرکز علمی کاربردی اندیشه نو ایرانشهر به عنوان یکی از 26 مرکز برتر انتخاب شد.
وی افزود: مرکز آموزش علمی کاربردی اندیشه نو ایرانشهر بعنوان تنها مرکز برتر در رتبه بندی مراکز، از مجموع مراکز علمی کاربردی تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی سیستان و بلوچستان انتخاب و جزء یکی از ۲۶ مرکز برتر از طرف دانشگاه جامع علمی کاربردی در سطح کشور معرفی شده است.
وی تصریح کرد:  در فرآیند این سطح بندی، مراکز آموزش علمی کاربردی مطابق مدلی مشتمل بر 8 عامل، 55 ملاک و 179 نشانگر ارزیابی و براساس امتیاز کسب شده، تعیین سطح شدند که مرکز علمی کاربردی اندیشه نو به سطح۲ ارتقاء پیدا کرد.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی اندیشه نو در پایان از رئیس جامع علمی کاربردی استان سیستان و بلوچستان دکتر سالارزهی و همکاران مرکز، اساتید، هیات امنا که در این موفقیت سهیم بودند و اداره آموزش و پرورش و اداره تعاون کار، فنی و حرفه ای ایرانشهر که در راستای مهارت آموزی دانشجویان با مرکز همکاری داشتند تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام //
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۳۷


ارسال