يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار گفت: به صورت جدی با مدیران کم‌کار و بی تفاوت برخورد شده و چابهار جای امنی برای مدیران نالایق و صندلی نشین نخواهد بود.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری در گفت و گو با چهاربهاران افزود: بیان کرد: پیرو اخطار قبلی هر دستگاهی که در عمل به وظایف خود کوتاهی کند، به مردم ظلم کرده است و در شهرستان چابهار رویکردهایی از سوی برخی از مدیران را شاهد هستیم و کار این افراد توجیه اقدام‌های انجام نشده و تنبلی کردن است که به هیچ وجه پذیرفتنی نیست.

وی با اشاره به اینکه وظیفه ذاتی همه ما خدمت صادقانه به مردم است تاکید کرد: امروز با تحریم های ظالمانه دشمن، مردم متحمل فشارهای اقتصادی می باشند بنابراین میطلبد که به صورت جهادی درصدد رفع نقایص و کمبودها کمر همت را ببندیم.

فرماندار چابهار ادامه داد: مدیران صندلی نشین که رغبتی برای کار میدانی نداشته و نسبت به مسائل و مشکلات مردم در حوزه خدمتی بی‌تفاوتند در صورت ادامه رویه موجود ،برخورد قانونی و تصمیمات مقتضی اتخاذ خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: منطقه استراتژیک چابهار نباید با هیچ معضلی گرفتار باشد و باید همه امور زندگی مردم بروز و براساس نیازهای روز دنیا تنظیم شود و هدف اصلی مسئولین آسایش و از بین بردن بردن تورم باشد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۵۰


ارسال