شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹ ,19 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۱۱
اطلاعاتی جدید از بخش فوتبال خیابانی بازی FIFA 20
 
طبق اعلام شرکت الکترونیک آرتز، در بازی FIFA 20 سطح گیمرها تنها از طریق چالش‌های هفتگی یا ماهانه بالا خواهد رفت.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، یکی از تغییرات بزرگ نسخه جدید FIFA، اضافه شدن بخش Volta Mode به این عنوان است. این بخش تاکنون در هیچ کدام از نسخه‌های FIFA وجود نداشته و به صورت بازی جداگانه‌ای با نام FIFA Street به بازار عرضه می‌شد، از طرفی هم شرکت الکترونیک آرتز به دنبالجایگزین کردن بخش جدید به جای بخش The Journey یا همان قسمت داستانی بازی فیفا است و احتمالا اضافه شدن ولتا مود اولین قدم برای حذف بخش The Journey خواهد بود.
شرکت الکترونیک آرتز اعلام کرده است که در این بخش گیمر توانایی شخصی‌سازی کاراکتر‌های بازی را دارد و همچنین قرار است بخش Volta در بازی حالت داستانی نیز داشته باشد؛ به نظر می‌رسد شرکت سازنده، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با عنوان جدید خود یعنی FIFA 20، بتواند آمار طرفداران خود را افزایش دهد، از آنجایی که بسیاری از گیمرها به دنبال فیفا استریت هستند، این عنوان احتمالا فروش بالایی خواهد داشت.
شرکت الکترونیک آرتز به تازگی اعلام کرده است که در این بخش از بازی هیچ جایزه اضافی وجود ندارد و گیمر تنها از طریق انجام چالش‌های هفتگی یا ماهانه در بازی می‌تواند جوایز خود را دریافت کند. همچنین این بازی فاقد ویژگی season pass خواهد بود و قرار نیست هیچ گیمری با پرداخت پول، بتواند بیشتر از سایر گیمرها در بازی پیشرفت کند.
 احتمالا این بخش از بازی جذابیت خاصی ندارد و برای گیمرها خسته کننده خواهد بود، چرا که پس از اتمام چالش‌ها، گیمر توانایی بالا بردن سطح خود را نخواهد داشت. با این حال هنوز مشخص نیست شرکت الکترونیک آرتز به بازی خود چه مواردی را اضافه می‌کند؛ هرچند می‌توان حدس زد که این شرکت به زودی در برابر تصمیم خود تسلیم می‌شود و قطعا به نسخه بعدی فیفا قابلیت Season Pass یا قسمتی با همین عملکرد را اضافه خواهد کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۴۹۷۴


ارسال