يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۰
‍ رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر:
سایت اختصاصی اورژانس هوایی در ایرانشهر راه اندازی می شود
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر گفت: نخستین سایت اختصاصی اورژانس هوایی جنوب‌شرق کشور در ایرانشهر راه اندازی می شود.
به گزارش عصر هامون، به نقل از پهره، محمد مهران امینی فرد در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد، اظهار داشت: خبرنگاران جایگاه ویژه ای در تنویر افکار عمومی دارند.
وی افزود: در حال حاضر حدود ۱۶۰ پزشک متخصص در شهرستان های جنوب سیستان و بلوچستان در حال فعالیت هستند و هم اکنون نیازمند افزایش تخت های بیمارستانی در شهرستان های جنوب استان هستیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بیان داشت: پروژه های خوبی در حوزه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در حال اجراست از جمله احداث بیمارستان ۵۴۰تختوابی ایرانشهر و چابهار که در صورت تامین منابع مالی طی چند آینده مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
وی تصریح کرد: همچنین نخستین سایت اختصاصی با مجموعه آشیانه بالگرد هوایی در جنوب شرق کشور با مساحت  ۴ هکتار و اعتبار یک و نیم میلیارد تومان تا یک ماه آینده در ایرانشهر راه اندازی می شود.
امینی فرد عنوان کرد: یکی از دستاوردهای مهم دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، اخذ مجوز علمی است که نشان از رشد و بالندگی آموزش های مناسب این حوزه است، که به زودی شاهد چاپ این مجله خواهیم بود.
وی بیان کرد: در طرح ملی بسیج کنترل فشار خون ۴۰ هزار بیمار خونی در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر شناسایی شدند.
وی با اشاره بر اینکه ۷ بیمارستان تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر فعالیت دارند، گفت: به دنبال افزایش تجهیزات در این بیمارستان ها هستیم، همچنین فاز یک بیمارستان ۶۴‌تختخوابی مهرستان با عنوان اورژانس پیش بیمارستانی با ۱۰درصد پیشرفت فیزیکی در دستور کار قرار دارد.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۰۴۵


ارسال