يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۵
شهروندان ایرانشهری از نحوه و ساعات عرضه سوختCNG گلایه دارند
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر گفت: دلیل ضرورت استراحت تجهیزات جهت بازدهی در طی ۲۴ ساعت، به جز ۲ ساعت استراحت، جایگاه می بایست بقیه روز را به طور کامل فعالیت نماید تا شهروندان از این بابت دغدغه ای نداشته باشند.
به گزارش عصر هامون، مجید بامری یکی از شهروندان ایرانشهری در گفت و گو با خبرنگار پهره از نحوه مدیریت پمپ گاز در ایرانشهر گلایه داشت و گفت: با توجه به گرمی هوا و وضعیت بنزین و استفاده مکرر از کولرماشین باید به صورت مکرر بنزین زد.

وی افزود: حدود چند روزی است که پمپ خراب می باشد و هیچ شخصی پاسخ گو نمی باشد و در پایان از مسئولین شهرستان ایرانشهر خواست تا این معظل را بررسی کنند.
 


خبرنگار ما جهت پیگیری این مسئله سراغ فرماندار شهرستان ایرانشهر رفت و توسط معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر مشکل را مورد بررسی قرار داد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه ایرانشهر از جایگاه سوخت CNG شهرستان بازدید کردند و  با شهروندان پیرامون مشکلات پمپ گاز صحبت کردند.
ابوذر کوثری در حاشیه بازدید به خبرنگار پهره گفت: شهروندان از نحوه و ساعات عرضه سوختCNGگلایه دارند. در جهت رسیدگی به این گلایه ها با نماینده جایگاه صحبت و توضیح خواستیم که در پی آن مقرر شد به دلیل ضرورت استراحت تجهیزات جهت بازدهی در طی ۲۴ ساعت، به جز ۲ ساعت استراحت، جایگاه می بایست بقیه روز را به طور کامل فعالیت نماید تا شهروندان از این بابت دغدغه ای نداشته باشند.

 البته چند مجوز برای احداث جایگاه های جدید صادر شده است و در مرحله استعلامات هستند.

 وی افزود: پی گیر تسریع در اخذ این استعلامات برای راه اندازی سریع تر جایگاه های جدید هستیم تا مشکل صف های  CNGبه طور اساسی حل شود.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۰۵۰


ارسال