يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۵
امام حمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر:
افراد دارای ناهنجاری مادرزادی جذب شعبه انجمن ایرانشهر مستقر در سرای سمن های سلامت شوند.
 
امام حمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر گفت: افرادی به صورت داوطلبانه و جهادی برای کمک به اقشار کم در آمد خصوصا افراد دارای ناهنجاری مادرزادی جذب شعبه انجمن ایرانشهر مستقر در سرای سمن های سلامت شوند.

به گزارش عصرهامون ، به نقل از پهره، اولین نشست تخصصی انجمن محکم شعبه ایرانشهر در سرای سمن های سلامت مکران این نشست با حضور امام جمعه معزز،متخصصین اطفال، خیرین واعضای هیت مدیره برگزار شد.
میرلاشاری رییس اداره مشارکت های اجتماعی هدف از این نشست را ایجاد ساختار موسسه خیره محکم،گفتگو در خصوص مشکلات و محدودیت های بیماران و انتخاب اعضای هیت مدیره جدید دانستند‌

درادامه نشست ناصح مدیر عامل سابق انجمن گزارشی از فعالیت های انجمن ظرف دوسال گذشته را ارایه کردند و مقرر شد که هیت مدیره جدید با رویکرد جدید انتخاب شود.
در پایان امام جمعه شهرستان ایرانشهردر خصوص تدوین طرح پیشگیری از بیماریهای ژنتیکی و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین، ائمه جمعه و دانشگاه علوم پزشکی تاکید و درزمینه آموزش و پیشگیری سخنانی  بیان کردند افرادی به صورت داوطلبانه و جهادی برای کمک به اقشار کم در آمد خصوصا افراد دارای ناهنجاری مادرزادی جذب شعبه انجمن ایرانشهر مستقر در سرای سمن های سلامت شوند.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۰۵۳


ارسال