سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۸
اطلاعات جدید منتشر شده از بازی Control
 
استودیو 505 Games به تازگی با انتشار تریلری از بازی Control اطلاعات جدیدی از این عنوان را منتشر کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تنها چند روز تا آغاز عرضه بازی Control باقی مانده و شرکت‌های Remedy Entertainment و 505 Games به طور ناگهانی تریلری جدید از این بازی منتشر کردند که با محوریت نمایش محیط این بازی ساخته شده است. ظاهرا استودیو‌های سازنده قصد دارند از این طریق نشان دهند که این عنوان قرار است چه مقدار مرموز و غافلگیر کننده باشد. این عنوان با انتشار اولین تریلر و گیم‌پلی توانست نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و به طور کلی می‌توان گفت این بازی یکی از عناوین بسیار قوی و شگفت‌انگیز در دنیای بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود.
در تریلر جدید منتشر شده از بازی Control همانطور که انتظار می‌رفت اتفاقات عجیب و غریبی رخ می‌دهد. تریلر ابتدا با نمایش اتاق‌هایی خالی آغاز شده و پس از آن ناگهان شخصیت اصلی داستان نشان داده می‌شود که به سر فردی نا مشخص، شلیک می‌کند. جسی فادن در این بازی در نقش یکی از ماموران فدرال وارد بازی می‌شود و دارای توانایی‌های بسیار زیادی است که یکی از آن‌ها بلند کردن اجسام بدون دست و پرتاب آن‌ها است. همچنین این شخصیت اسلحه‌ای دارد که تاکنون در هیچ عنوانی مشاهده نشده و صرفا برای او طراحی شده است.
جسی می‌تواند به راحتی پرش‌هایی بسیار بلند داشته باشد که شبیه به پرواز است و گیمر‌ها با دیدین آن قطعا تعجب خواهند کرد. این طور که به نظر می‌رسد ظاهرا استودیو 505 Game شخصیتی فراانسانی را وارد دنیای عناوین رایانه‌ای کرده است که تاکنون مانند آن ساخته نشده بود، از طرفی هم شرکت سازنده اعلام کرد که گیمر مبارزاتی را در این بازی تجریه خواهد کرد که تاکنون در هیچ بازی وجود نداشته است.
عنوان Control قرار است در ۲۷ آگوست برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر وارد بازار شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۲۷


ارسال