يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سرپرست تیم فوتسال شهدای فاطمیه زاهدان از قهرمانی این تیم در مسابقات کشوری در اوج غربت و در سایه بی مهری مسئولان سیستان وبلوچستان خبر داد.
علی جوادیان در گفتگو با عصرهامون گفت: تیم فوتسال شهدای فاطمیه زاهدان متشکل از تعدادی نوجوان است که به صورت خودجوش و بدون کوچکترین حمایت مادی و معنوی از سوی دستگاه ها و ادارات به چهارمین دوره المپیاد کشوری فوتسال کشور به استان مازندران اعزام شد.
 
وی افزود: از آنجا که مسابقات در شمال کشور برگزار می شد و این تیم هیچ پشتیبان و حامی مالی نداشت در نهایت با هزینه شخصی بازیکنان و تحمل مسیر 30 ساعته به صورت زمینی خود را به فریدونکنار استان مازندران رساندیم که خوشبختانه درخشش خیره کننده ای نیز به نمایش گذاشته شد.
 
وی تاکید کرد: این تیم در مجموع 6 بازی با تیم های تهران، زنجان، اصفهان، تایباد، کرمان و رفسنجان انجام داد و با عبور از حریفان به مسابقه نیمه نهایی رسید که در این مرحله با نتیجه چهار بر صفر از سد تیم کرمان گذشت. همچنین در بازی فینال نیز با 3 گل موفق شد بر تیم پرمهره و توانمند رفسنجان غلیه کند و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
 
سرپرست این تیم گفت: جای خرسندی دارد که تیم شهدای فاطمیه زاهدان با ابتدایی ترین امکانات و بدون یک ریال حمایت مادی و معنوی از سوی نهاد و دستگاه خاص به مسابقات اعزام شد و در نهایت علاوه بر کسب مقام قهرمانی سه عنوان برتر دیگر را نیز کسب کرد.
 
جوادیان تاکید کرد: در روز اختتامیه بازی ها محمد پادگانه به عنوان آقای گل مسابقات انتخاب و کفش طلا را از آن خود کرد. احمد شاهوزهی هم با کسب عنوان فنی ترین بازیکن این دوره از مسابقات توپ طلا دریافت کرد. همچنین ایوب تیرانی از این تیم بهترین دروازه بان رده نوجوانان کشور انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
 
وی تصریح کرد: محمد پادگانه از تیم شهدای فاطمیه زاهدان پس از درخشش خیره کننده خود در مسابقات به اردوی تیم ملی فوتسال نوجوانان کشور دعوت شد.
 
جوادیان در پایان ضمن گلایه از همه دستگاه ها و نهادها در سیستان وبلوچستان گفت: جای تاسف دارد که عده ای نوجوان از استان محروم و کمتر برخوردار سیستان وبلوچستان برای اعزام به مسابقات ورزشی باید با هزینه شخصی خود اعزام شوند و در نهایت حتی پس از کسب مقام قهرمانی و چندین افتخار دیگر باز هم از یک پیامک تبریک ساده مسئولان ورزشی و فرهنگی استان بی بهره بماند و در غربت کامل و بدون استقبال و حضور یک مسئول دسته چندم به شهر خود بازگردد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۴۴


ارسال