يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۵۴
افتتاح بیش از ۱۰۰ پروژه محرومیت زدایی به مناسبت هفته دولت در چابهار
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار گفت: ۱۰۶ پروژه خدماتی به مردم با هزینه ای بالغ بر ۱۰۹۰ میلیارد ریال در مناطق مختلف شهری و روستایی چابهار به مناسبت هفته دولت افتتاح می شود.
به گزارش عصرهامون، رحمدل بامری در گفت و گو با چهاربهاران بیان کرد: در هفته دولت سال جاری تعداد ۸۹ پروژه در حوزه های آموزشی، عمران شهری، عمران روستایی، بهزیستی، بهداشت و درمان، مسکن مددجویان، توسعه برق، کشاورزی، منابع طبیعی و آبخیزداری، آب، ورزشی، فرهنگی و تامین زیرساخت های حاشیه نشینی و پروژه های صنعتی با مبلغ ۸۹۵ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال افتتاح خواهد شد.

وی با بیان اینکه تعداد ۱۷ پروژه در حوزه های آب، برق و عمران روستایی به مبلغ ۱۹۵ میلیارد و ۶۱۵ میلیون ریال آماده کلنگ زنی می باشد ادامه داد: غبارروبی مزار پاک شهدا و دیدار با خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت و توانمندی های اصناف شهرستان چابهار من جمله برنامه‌های مهم هفته دولت در شهرستان چابهار می باشد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان چابهار با اشاره به تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان چابهار تاکید کرد: دیدار با ائمه جمعه اهل تشیع و اهل تسنن و سخنرانی مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان قبل از خطبه های نماز جمعه سطح شهرستان من جمله برنامه های روز پایانی هفته دولت در شهرستان می باشد.

فرماندار با بیان اینکه هفته دولت فرصتی مناسب جهت تشریح عملکرد دستگاه‌های اجرایی به مردم می باشد عنوان کرد: اقدامات چشمگیر دولت در ادوار مختلف که همواره دارای فراز و نشیب های گسترده بوده، نقش فرهنگ را در سازندگی این مرز و بوم مهم کرده و جانفشانی فرزندان این ملت را همواره بزرگ‌ترین بخش تاریخ جمهوری اسلامی رقم زده که در این میان شهادت دو شخصیت فداکار اسلام، شهیدان رجایی و باهنر فصلی مهم از فلسفه شهادت می باشد.

بامری در پایان خاطرنشان کرد: هفته دولت نمایانگر جهاد فی سبیل الله است به طوری که دو شهید بزرگواران با نیت خالصانه برای خدمت در راه اسلام شهید شدند و مسئولین باید با چنین نیتی همواره مشغول خدمت به مردم باشند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۵۱


ارسال