پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ ,21 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۹
شرکت یوبیسافت به ساخت عناوین جدید فکر می‌کند
 
طبق اعلام مدیر اجرایی شرکت یوبیسافت، این شرکت قصد دارد روی ساخت عناوین جدید سرمایه‌گذاری کرده و در کنار کارهای قدیمی خود عناوین جدید را نیز طراحی کند.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت یوبیسافت در حال حاضر روی عناوین Ghost Recon Breakpoint، Watch Dogs: Legion و نسخه جدید Rainbow Six کار می‌کند. این عناوین همگی جزو بازی‌های برتر و پرطرفدار شرکت یوبیسافت هستند که هرکدام از آن‌ها طرفداران خاص خود را دارد و همه‌ی این بازی‌ها می‌توانند درآمد بسیار خوبی برای یوبیسافت به همراه داشته باشند. از طرفی هم نباید از نسخه جدید مجموعه Assassin’s Creed غافل شد که قرار است در سال آینده وارد بازار شود؛ می‌توان گفت درآمدی که یوبیسافت از فروش این عنوان کسب خواهد کرد، با در آمد تمامی عناوین در حال ساخت این شرکت برابری می‌کند.
از عناوین پرطرفدار و قدیمی‌تر این شرکت نباید غافل شد، عناوینی مثل Rainbow Six Siege و For Honor که هرگز در دنیای بازی‌های این شرکت تکرار نخواهند شد به زودی و به طور کامل از رده خارج خواهند شد. این بازی‌ها در زمان عرضه توانستند جزو پرفروش‌ترین عناوین ساخته شده توسط یوبیسافت باشند.
به تازگی خبر هایی از سرمایه‌گذاری جدید یوبیسافت به گوش می‌رسد و ظاهرا این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای عناوین جدیدتر است. عناوینی که احتمالا شرکت مذکور اقدام به ساخت آن‌ها کند، بازی‌های  Gods and Monster و Roller Champions هستند که ظاهرا شرکت یوبسیافت در برنامه‌های خود، طراحی این عناوین را نیز گنجانده است.
مدیر اجرایی شرکت یوبیسافت درباره ساخت عناوین جدید اعلام کرده است که ساخت بازی‌های جدید برای شرکت ما مثل یک چالش است و به این ترتیب می‌توانیم از استعداد افرادی که در شرکت ما هستند استفاده و افراد بیشتری را استخدام کنیم. همچنین از عناوین پر طرفدار خود غافل نخواهیم شد و قطعا به فکر گیمرهای قدیمی خود خواهیم بود.
هنوز از پروژه‌های جدید شرکت یوبیسافت اطلاعات زیادی منتشر نشده است و باید تا زمان اعلام رسمی این شرکت درباره عناوین جدیدش منتظر ماند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۵۳


ارسال