يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۴
معرفی یک بازی مبارزه ای متفاوت به نام؛ Thor War of Tapnarok
 
مهارت‌ها در بازی موبایل Thor: War of Tapnarok دارای مدت زمان بازیابی مشخصی هستند که باید در زمان مناسب از آن‌ها استفاده کنید.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بازیکن در شروع بازی اندروید Thor: War of Tapnarokوارد گیم‌پلی بازی شده و شاید در نگاه اول فکر کند که با یک بازی کارتی و نقش آفرینی طرف روبرو است؛ اما سیستم مبارزات و مکانیزم بازی Thor: War of Tapnarok متفاوت است. در بازی Thor: War of Tapnarok با یک بازی مدیریتی طرف هستیم؛ درست در جایی که بازیکنان در نقش ثور در سطح‌های مختلفی ظاهر می‌شوند و در هر سطح باید با دشمنان متعددی مقابله کنند.
زمانی که وارد بازی Thor: War of Tapnarok می‌شوید، صفحه نمایش شما به دو قسمت تقسیم می‌شود. در سمت بالا، ثور در حال نبرد با هیولا‌های بازی است؛ این در حالی است که در سمت پایین صفحه نمایش، یک سری بخش‌های مختلف نظیر مهارت‌ها، توانایی‌ها و فروشگاه بازی را مشاهده می‌کنید. در بازی Thor: War of Tapnarok مراحل و سطح‌ها به شکلی نیستند که آن‌ها را انتخاب کنید؛ بلکه مبارزات و روند بازی از همان ابتدا به صورت پیوسته ادامه پیدا می‌کند و شما باید بازی را مدیریت کنید. نحوه‌ی جنگیدن در  بازی Thor: War of Tapnarok بدین صورت است که باید پیوسته و سریع روی صفحه نمایش ضربه بزنید تا ثور با ضربات خود دشمنان را از بین ببرد.
مهم ترین آیتم بازی Thor: War of Tapnarok
زمانی که بازیکن با کشتن دشمنان سکه دریافت می‌کند را می توان مهم‌ترین آیتم بازی Thor: War of Tapnarok دانست. بازیکنان از طریق سکه‌ها می‌توانند ضربات ثور را قوی‌تر کنند و از طرفی قادر به احضار کردن همراهان مختلفی هستند. هرچه بیشتر درآمد داشته باشید، می‌توانید شخصیت‌های بیشتری را در تیم خود قرار بدهید و در نتیجه، مبارزات را سریع‌تر از قبل تمام خواهید کرد.
جدا از به دست آوردن هم‌تیمی‌های جدید در بازی Thor: War of Tapnarok، ارتقای مهارت‌ها و خرید ویژگی‌های جدید، یکی دیگر از بخش‌های بازی Thor: War of Tapnarok است که اهمیت بالایی دارد. مهارت‌ها در بازی دارای مدت زمان بازیابی مشخصی هستند که باید در زمان مناسب از آن‌ها استفاده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های خوب بازی اندروید Thor: War of Tapnarok وجود قلمرو‌های معروف نورس است. بازیکنان پس از گذشت چند سطح و رویارویی با باس‌های مختلف و نفس‌گیر، وارد قلمرو جدیدی از نورس می‌شوند؛ از این رو شاهد محیط‌های متفاوتی هستیم که یکنواختی را از بازی Thor: War of Tapnarok دور کرده است.
طراحی بازی Thor: War of Tapnarok
طراحی باس فایت‌ها نیز در بازی Thor: War of Tapnarok به خوبی انجام شده است و زمانی که در حال مبارزه کردن هستید، می‌توانید به نقاط ضعف باس‌ها ضربه وارد کنید. حال هرقدر که قدرت ثور بیشتر باشد، ضرباتی که به نقاط ضعف دشمنان وارد می‌کند هم بیشتر خواهد بود.
در انتها بازی موبایل Thor: War of Tapnarok بازی‌ای متفاوت نسبت به بازی‌های اکشن ماجراجویی پلتفرم موبایل است که در کنار سیستم مدیریتش، المان‌های بازی‌های نقش‌آفرینی را در دسترس بازیکنان قرار می‌دهد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۵۴


ارسال