يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیر صنایع تبدیلی وغذایی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان از سرمایه گذاری ۱۵۹میلیارد ریالی در صنایع تبدیلی وغذایی استان خبر داد.
محمد راحتی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون هفت واحد صنایع تبدیلی و غذایی شامل چهار واحد بسته بندی و سردخانه خرما، یک واحد پودر ماهی، یک واحد فرآوری ماهی ویک واحد تولید سوسیس و کالباس و انواع برگر با سرمایه گذاری 159 میلیارد ریالی در شهرستان های سراوان ،ایرانشهر، فنوج، کنارک و زابل راه اندازی شده است.

به گفته وی، با راه اندازی این واحدها 15 هزارتن ظرفیت صنایع تبدیلی و غذایی استان افزایش یافته و برای 143 نفر شغل مستقیم ایجاد شده است.

راحتی با اشاره به صدور 21 فقره مجوز تاسیس با سرمایه‌گذاری 691 میلیارد ریالی در زمینه های مختلف صنایع تبدیلی و غذایی در پنج ماه گذشته سال‌جاری گفت: با راه‌اندازی این واحدها 33هزارتن به ظرفیت صنایع تبدیلی و غذایی استان اضافه خواهد شد و همچنین برای 268 نفر نیزشغل ایجاد می شود.

شایان ذکر است در حال حاضر 220 واحد صنایع تبدیلی و غذایی زراعی و باغی، دامی و شیلاتی با ظرفیت یک میلیون و 445 هزارتن در استان وجود دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۶۴


ارسال