چهارشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۹ ,1 April 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۰
معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر :
بهره برداری 46 پروژه با اعتباری بالغ بر 400میلیارد ریال در ایرانشهر
 
معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت: پروژه های قابل افتتاح 46 پروژه با هزینه ای بالغ بر 400میلیارد ریال در شهرستان ایرانشهر بهره برداری می شود.
به گزارش عصر هامون، ابوذر کوثری فرماندار شهرستان ایرانشهر ضمن تبریک هفته دولت، در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: به مناسبت هفته دولت برنامه هایی از قبیل کلنگ زنی، احداث، افتتاح و بازدید از طرح های عمرانی و خدماتی شهرستان ایرانشهر را داریم.
وی افزود: تعداد کل پروژه های قابل افتتاح 46پروژه می باشد که با اعتباری بالغ بر چهارصد میلیارد ریال مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرد.
وی تصریح کرد: کل پروژه های کلنگ زنی 18پروژه می باشد که شامل اعتباری بالغ بر ششصد و بیست میلیارد ریال می باشد.
فرماندار ایرانشهر با اشاره به اینکه پروژه های قابل افتتاح و بهره برداری شامل دو بخش می باشد گفت: بخش اول شامل پروژه های کلنگ زنی گاز رسانی بخش بزمان، گازرسانی کوره های اجر پزی، گلخانه ها و مرغداری های سطح شهرستان ایرانشهر می باشد و بخش دیگر شاخص های قابل افتتاح است که برای هفته دولت اماده کرده ایم که شامل پروژه اب شهری و روستایی، مسکن، کشاورزی، معابر شهری و روستایی، بهداشت و درمان و اشتغال مددجویان کمیته امداد و انتقال توسعه برق شهری و روستایی و راهسازی می باشد.
ابوذر کوثری در پایان با اشاره به آئین کلنگ زنی کتابخانه عمومی منطقه سجاد شهر ایرانشهر اذعان داشت: کلنگ زنی کتابخانه عمومی روز یک شنبه 3شهریور با حضور مدیر کل کتابخانه های عمومی استان و سایر مسئولین شهرستان در بلوار مکران، جنب کانون بازنشستگان ارتش بهره برداری می شود.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۶۸


ارسال