يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان با اشاره به کسب عنوان قهرمانی تیم سپک تاکرا سیستان و بلوچستان در دومین دوره از رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور، گفت: کاروان ورزشی استان تاکنون موفق به کسب 15 مدال شده و به کسب مدال های بیشتر در روزهای آتی بسیار امیدواریم.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، از کسب عنوان قهرمانی تیم سپک تاکرا سیستان و بلوچستان در دومین دوره از رقابت های المپیاد استعدادهای برتر کشور خبر داد و گفت: این مسابقات از 31 مردادماه لغایت 2 شهریورماه در با حضور 15 تیم و 250 ورزشکار در سالن شهید فهمیده زاهدان برگزار شد.

وی با بیان اینکه نمایندگان شایسته استان با همت، تلاش، و استعداد خود موفق شدند تا پس از کسب 7 پیروزی قاطع به این مهم دست پیدا کنند افزود: پس از کسب یک عنوان نایب قهرمانی در دور قبل و اولین دوره از این مسابقات، مقام نخست را در این سری از رقابت ها از آن خود کرده و جام قهرمانی را در خانه نگه دارند.

وی افزود: تیم زنجان در این دوره از رقابت ها نایب قهرمان و کرمان و اراک به صورت مشترک موفق به کسب عنوان سوم این دوره از مسابقات شدند.

کرد با اشاره به کسب 15 مدال رنگارنگ توسط کاروان ورزشی استان تاکنون، گفت: خوشبختانه ورزشکاران سیستان و بلوچستان تاکنون عملکرد مناسبی از خود به جای گذاشته اند و تا این لحظه حائز کسب جایگاه یازدهمی در میان 32 استان شرکت کننده شده ایم.

وی تصریح کرد: این هنوز ابتدای کار دلاوران سیستان و بلوچستانی است و با توجه به شرایط ایده آل جسمانی و روحیه بالای ورزشکاران استان، به کسب عناوین بیشتر و بهتر در این دوره از رقابت ها بسیار امیدواریم.

انتهای پیام/


 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۱۷۶


ارسال