چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ,27 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۱
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت؛
افتتاح و کلنگ زنی بیش از 52 پروژه مختلف در زاهدان/ رونمایی از 18 دستگاه اتوبوس جدید شهری
 
بیش از 52 پروژه ی عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری زاهدان با اعتباری بالغ بر 849 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی و از 18 دستگاه اتوبوس جدید شهری رونمایی شد.
به گزارش عصرهامون، آئین افتتاح و کلنگ زنی بیش از 52 پروژه عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری زاهدان صبح امروز، 6 شهریورماه با حضور شماری از مسئولین استانی و شهرستانی در زاهدان برگزار شد.
 

در این مراسم که به مناسبت هفته ی دولت و در پنجمین روز آن اجرا شد بیش از 52 پروژه ی عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری زاهدان با اعتباری بالغ بر 849 میلیارد ریال افتتاح و کلنگ زنی شد.

این برنامه در انتهای خیابان ویلا به شکل محوری برگزار و پروژه ی احداث بلوار 22 بهمن به بهره برداری رسید؛ همچنین آسفالت معابر زیبا شهر و بهسازی خیابان ویلا (جدول گذاری و آسفالت) نیز کلنگ زنی شد.
 

در پایان و مدعوین حاضرین در مراسم به صورت میدانی ضمن بازدید از سایر پروژه های شهرداری زاهدان در نقاط مختلف شهر شامل احداث بلوار ارتش، بهسازی و آسفالت بلوار پیامبر اعظم، آسفالت بلوار جنت، زیرسازی و روکش آسفالت بلوار جمهوری ،احداث خیابان 36 متری ایثار ،بازگشایی خیابان دانش، پیاده رو سازی بلوارهای دانشجو و بزرگمهر ،احداث بلوار 40 متری اراضی غرب، احداث پارک بانوان، زیرسازی و روکش آسفالت بلوار ثارالله ،بهسازی پارک خطی بلوار آزادگان، روکش آسفالت بلوار انقلاب،زیر سازی و آسفالت بلوار امام خمینی (ره) غربی، آسفالت دور میدان امام خمینی (ره) و بلوار شهید طباطبایی و خیابان سعدی و... ‌؛ پروژه پیاده رو سازی بلوار بزرگمهر و رونمایی از 18 دستگاه اتوبوس جدید شهری را افتتاح کردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۲۷۴


ارسال