سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ,31 March 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت
افتتاح و کلنگ‌زنی8پروژه با اعتبار 85میلیارد ریالی در ایرانشهر
 
فرماندار ایرانشهر از افتتاح و کلنگ زنی8 پروژه در حوزه های کشاورزی، راه روستایی، بهداشتی، طرح های روستایی و آبیاری تحت فشار و بنیاد مسکن با اعتباری افزون بر 85 میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت خبر داد.
به گزارش عصر هامون، ابوذر کوثری در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: این طرح ها شامل پروژه آبیاری نوین در سطح 260هکتار اراضی با اعتباری افزون بر 26 میلیارد ریال، زیرسازی و آسفالت راه روستایی به طول 10 کیلومتر برای سه روستای سرجوب، کوران و زهلنفان و سه پارچه آبادی همجوار با جمعیت بهره‌مند 2 هزار و248 نفر در قالب 539 خانوار با اعتبار 25 میلیارد ریال بود که در پنجمین روز هفته دولت انجام شد.
وی افزود: پروژه آبیاری کم فشار به وسیله انتقال آب با لوله در سطح 21 هکتار با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 100 میلیون ریال در منطقه علی آباد بخش مرکزی نیز از دیگر برنامه هایی بود که در این روز اجرایی شد که اعتبار به مجموع پروژه شامل 260 هکتار اجرای آبیاری کم فشار با اعتباری بالغ بر 26 میلیارد ریال بوده است.
وی تصریح کرد: پروژه زیرسازی و آسفالت راه روستایی ایرانشهر با 10 کیلومتر و سه روستای سرجوب، کوران و زهلنفان و سه پارچه آبادی همجوار با جمعیت دو هزار و248 نفر و اعتبار 25میلیارد ریال نیز افتتاح شد که با بهره برداری از آن 539 خانوار از مزایای آن بهره مند می شوند.
فرماندار ایرانشهر خاطرنشان کرد: پروژه خط انتقال به طول 2کیلومتر برای تامین آب روستای توکر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال اجرا شد. همچنین هزار و800 متر خط انتقال جهت تامین آب شرب روستای ناصر آباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و پانصد میلیون ریال بهره برداری شد که آب شرب بهداشتی را در اختیار75 خانوار قرار می دهد.
وی از کلنگ زنی خانه بهداشت کهنو به متراژ 110 متر مربع و اعتبار 2 میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات استانی خبر داد و افزود: طرح هادی روستای سرزه که شامل زیرسازی هزار و400 متر، روسازی پیاده رو به طول سه هزار و600 متر، جدول گزاری به طول دو هزار 400 متر و آسفالت هزار و200 متر با اعتبار مجموعاً ده میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر طرح های اجرا شده در پنجمین روز هفته دولت در این شهرستان بود.
به گفته کوثری؛ همچنین کلنگ پروژه ساخت مسکن محرومین 300 واحدی شهرستان ایرانشهر با مبلغ کل اعتبار 180 میلیارد ریال نیز به زمین زده شد که 60 میلیارد آن از محل اعتبارات بلاعوض بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۲۷۹


ارسال