جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۹
عنوان Football Manager 2020 وارد گوگل استادیا شد
 
طبق اعلام شرکت Sports Interactive عنوان Football Manager 2020 وارد پلتفرم گوگل استادیا شده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، طبق اعلام شرکت Sports Interactive  قرار است عنوانFootball Manager 2020 به پلتفرم گوگل استادیا وارد شود. فعلا شرکت سازنده اطلاعاتی از ویژگی‌های این بازی روی پلتفرم استادیا اعلام نکرده است و تنها اطلاعات مهمی که درباره این بازی در دسترس است، مربوط به تاریخ عرضه آن در ماه نوامبر برای کنسول‌های PS4، Xbox One و پلتفرم کامپیوتر می‌شود؛ همچنین شرکت سازنده اعلام کرده است که در این تاریخ نسخه استادیا بازی مذکور نیز عرضه خواهد شد.
شرکت Sports Interactive در نشست مطبوعاتی خود اعلام کرد که عنوان Football Manager 2020 قرار است اولین عنوان ورودی به پلتفرم استادیا باشد و شرکت ما از همکاری با گوگل بسیار خوشحال است. همچنین این شرکت گفت: "از آنجایی که پلتفرم استادیا از قدرت پردازش و سرعت بسیار بالایی برخوردار است، به طور قطع می‌توان گفت عنوان Football Manager 2020 به طور کامل و بدون هیچ مشکلیو حتی بهتر از کنسول‌ها در این پلتفرم اجرا شود."
به این ترتیب کاربران می‌توانند با سایر افراد گیمر در پلتفرم استادیا به اجرای این عنوان بپردازند و سایر افراد را به لیگ خود دعوت کنند. ظاهرا شرکت Sports Interactive   نیز به دنبال سود بیشتر از طریق ورود به نسل بعدی کنسول‌ها است و با ورود این شرکت به پلتفرم استادیا باید منتظر عضره عنوان مذکور برای کنسول‌های PS5 و ایکس باکس اسکارلت بود.
همچنین هفته گذشته شرکت گوگل فهرستی از عناوین موجود در پلتفرم خود را اعلام کرده است که عنوان Football Manager 2020 نیز در این فهرست وجود داشت و در آینده نیز باید شاهد ورود سایر عناوین مطرح به این پلتفرم باشیم. در حال حاضر شرکت Sports Interactive اعلام نکرده است که این عنوان قابلیت کراس پلی خواهد داشت یا اینکه گیمرهای هر کنسول باید به طور جداگانه به اجرای این عنوان بپردازند.
با این حال باید تا زمان عرضه این بازی شاهد انتشار اطلاعات جدیدی از آن باشیم.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۲۸۵


ارسال