پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سردار محمدحسین سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: در عرصه فضای مجازی با دشمن جنگ تمام عیار داریم و دشمن نیز از این ابزار نوین برای اهداف استکباری خود استفاده می‌کند لذا باید آفند و پدافند در این فضا صورت بگیرد.
به گزارش عصرهامون سردار محمدحسین سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج در گفت‌وگوی اختصاصی با صبح توس، در حاشیه مراسم اختتامیه بیست و چهارمین دوره طرح ولایت درمسجد الزهرا (س) دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: اجرا و به نتیجه رساندن فرامین رهبر معظم انقلاب نیازمند سرمایه انسانی توانمند، بصیر، کارآمد، متخصص، جهادگر و انقلابی است.
وی افزود: امروز دانشجویان به عنوان نسل پرتلاش و پرامید کشور، سربازان و راهبران صحنه های تحقق بیانیه گام دوم نیز هستند.
دانشجویان، سربازان و راهبران صحنه‌ تحقق بیانیه گام دوم هستند
جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: برای انجام این مهم نیازمند دانشجویان با بصیرت دینی و سیاسی هستیم که با کسب علم ودانش و تجربه به وسیله عملیاتی کردن تجربه‌های علمی و معارف اسلامی نیازمندی های انقلاب اسلامی را برطرف کنند.
وی افزود: خواسته های تحقق دولت، جامعه و تمدن اسلامی که مورد نظر رهبری است، عموما ناظر بر سرمایه های انسانی است و این سرمایه ها امروز در دانشگاها و حوزه های علمیه باید راهبری و عملیاتی شود.
سردار سپهر تصریح کرد: انتظار داریم در تربیت نسل دانشجویان انقلابی امروز به عنوان بزرگ ترین سرمایه های کشور، همه دستگاه‌ها و نهادها تلاش داشته باشند و سازمان بسیج با همکاری مؤسسه امام خمینی(ره) در قم سالهای زیادی در راستای تربیت دینی و بصیرتی دانشجویان قدم برداشته است.
دانشجویان انقلابی باید مطالبه‌گری از دستگاه‌ها داشته باشند
وی با اشاره به اینکه در کنار آن بسیج دانشجویی و اساتید توانمند و آگاهی داریم که برای عملیاتی کردن فرامین رهبر معظم انقلاب، علم را به تجربه و معارف دینی گره بزنیم افزود: دانشجویان به عنوان نیروی انقلابی باید تکثیر شوند و باید با تفکر راهبردی و عمل به منویات رهبری نسبت به اجرای مفاد بیانیه گام دوم اقدام کنند.
جانشین رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: دانشجویان انقلابی باید مطالبه گری از دستگاه‌ها داشته باشند  و با نشاط و امید در جامعه در اجرای منویات رهبری تلاش جهادی و کوشش داشته باشند.
وی افزود: فضای مجازی واقعیتی است که تأثیرگذار ترین عامل بر افکار، اراده ها و باورهای مردم جهان است.
تولید محتوا در فضای مجازی لازمه تحقق فرآیند انقلاب اسلامی است
سردار سپهر گفت: ما در این عرصه توانمندی خوبی فراهم کردیم اما تولید محتوا در فضای مجازی بسیار اهمیت دارد لذا توقع داریم دانشجویان، طلبه‌ها و اساتید دانشگاه در تولید محتوای انقلابی ارزشی و دینی به عنوان لازمه تحقق فرآیند انقلاب اسلامی است، تلاش کنند
وی افزود: در این عرصه فضای مجازی با دشمن جنگ تمام عیار داریم و دشمن نیز از این ابزار نوین برای اهداف استکباری خود استفاده می کند لذا باید آفند و پدافند در این فضا صورت بگیرد.
جانشین رئیس سازمان بسیج با اشاره به اینکه امروز ابعاد فروپاشی آمریکا از زبان دشمن اعلام می شود، اظهار کرد: در این مسیر با مقاومت و ایستادگی تمام توان خود را برای اعتلای اسلام و مظلومین عالم به کار بگیریم و به ثمر بنشیند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۲۹۷


ارسال