پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۶
معاون دريايي اداره كل بنادر و دريانوردي سيستان و بلوچستان خبر داد:
اجرای طرح نظارت آنلاين بر مراكز آموزش دريانوردی استان/ شبيه سازهای ناوبری در مقياس اقتصادی در بندر چابهار مستقر می شود
 
معاون دريايي این اداره كل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از عملیاتی شدن طرح نظارت آنلاين بر مراكز آموزش دريانوردی استان به منظور ارتقای سطح علمی دريانوردان خبر داد و گفت: بزودی شبيه سازهای ناوبری در مقياس اقتصادی در بندر چابهار مستقر می شود.
حسن ابراهیمی در گفت وگو با عصرهامون، با بیان این مطلب گفت: اجرای طرح نظارت آنلاين با هدف رشد و توسعه دانش و مهارت بومی و ارتقای سطح آموزش دریانوردان ضروری اعلام شد و كليه مراكز آموزش دريانوردي استان تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.

وی ادامه داد: به منظور بهبود كيفيت آموزش و رشد استانداردهای آموزشی مختص دريانوردان، كليه این مراكز پس از نصب تجهیزات نظارتی و با دسترسی به اينترنت از هر نقطه قابل پايش و كنترل هستند.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان افزود: اجرای اين طرح در ابتدای امسال ضروری اعلام و در كمتر از شش ماه عملياتی شد و در حال بهره برداری است.

ابراهیمی اظهار كرد: همزمان با توسعه فناوری هاي نوين در صنعت دريايی و در جهت رشد هر چه بيشتر دانش و مهارت بومی در زمينه دريانوردی، به زودی شاهد استقرار شبيه سازهای ناوبری در مقياس اقتصادی در بندر چابهار خواهيم بود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۲۰


ارسال